PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813234}

SKAM NL

7,1 72
oceny
7,1 10 1 72
SKAM NL
powrót do forum serialu SKAM NL

Skam alternatywny

ocenił(a) serial na 8

Nederlandzki remake norweskiego serialu o tym samym tytule, uważam za najbardziej niedoceniony. Prawdopodobnie jest tak, ponieważ trudno znaleźć odcinki w internecie, więc naturalnie ma niską oglądalność. Nie podejrzewałam, że jakakolwiek wersja przebije Skam oryginalne, ale po drugim sezonie zmieniłam zdanie. Historia Liv i Noah( odpowiedniki Noory i Williama) jest niesamowicie napisana, zupełnie odmienna niż pierwowzór, każda scena bohaterów dodaje cegiełkę do tej specyficznej więzi, tworzy się ta wyjątkowa chemia, w której widz ma zaszczyt uczestniczyć. Postacie są tak wiarygodne, energię można odczuć na własnej skórze. Nie odczuwałam tak mocnych wrażeń oglądając norweską wersje. No i przede wszystkim, co uznaję za największy atut, nieprzewidywalność scen, miejsca akcji, dialogi, kolejność zdarzeń i ten artystyczny, alternatywny posmak(?), nie wiem nawet jak to nazwać, ale duża część z was będzie wiedzieć o co mo chodzi. Idźcie i przekonajcie się czy miałam rację i koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Majuuus18

Odcinki można znaleźć na YouTube, wystarczy wpisać skam nl i mamy wszystkie odcinki z 1 i 2 sezonu. Też bardzo pokochałam ten remake.

Majuuus18

Oj tak, oglądałam póki co cztery wersje Skamu i wersja niderlandzka to jedyna w której polubiłam postać którą w oryginale był William. Przez zmiane tego charakteru cały ten związek nabiera na wartości.

Majuuus18

Gdzie można oglądnąć SKAM NL z polskim napisami? ;3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones