PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40611}

Sabrina, nastoletnia czarownica

Sabrina, the Teenage Witch
6,3 32 984
oceny
6,3 10 1 32984
6,7 3
oceny krytyków
Sabrina, nastoletnia czarownica
powrót do forum serialu Sabrina, nastoletnia czarownica

Gdy byłam jeszcze dzieckiem to uwielbiałam oglądać ten serial gdy przychodziłam ze szkoły. Mam
z nim takie fajne wspomnienia. Chętnie obejrzałabym go teraz od początku. :)

ocenił(a) serial na 10
Koralina66

ja miałam dokładnie tak samo :D
to było jeszcze jak byłam w podstawówce, przychodziłam ze szkoły oglądałam Sabrinę, a rano specjalnie nastawiałam budzik 15 min wcześniej żeby obejrzeć powtórkę. Później jak już nie było Sabriny w tv to oglądałam wszystkie odcinki na youtube jak już skończyłam te 7 sezonów to zaczynałam od początku :D
Już mi przeszło, ale nadal jestem wielką fanką ^^

Koralina66

kiedyś to oglądałem teraz nie wiem jak mogłem to oglądać;)

ocenił(a) serial na 6
Koralina66

Same there :')

ocenił(a) serial na 7
Koralina66

No ja też kiedyś w dzieciństwie po szkole oglądałam z wielką sympatią do głównej bohaterki ;) teraz nawet zdarzy się mi obejrzeć ale już nie z ta samą wnikliwością co dawniej ;)

Koralina66

To również mój serial z lat mojej młodości, ale dopiero niedawno postanowiłam obejrzeć wszystkie sezony, a szczególnie 6 i 7, ponieważ ich nigdy nie oglądałam i muszę przyznać, że brak ciotek w siódmym sezonie sprawił, że serial stracił cały urok. I jakoś dziwnie się czuję oglądając ten siódmy sezon... Już nie jest tak śmieszny jak poprzednie:(

ocenił(a) serial na 9
Koralina66

Dokładnie , jeszcze kilkanaście lat temu to Polsat miał świetne seriale , pamiętam jak byłem małym dzieciakiem i oglądałem je z ochotą ... A dzisiaj to już niestety tylko trudne sprawy i inne farmazony ...

bula97

Oglądałem to za dzieciaka, po latach wróciłem i zrozumiałem - od zawsze byłem zakochany w Sabrinie ;D

bula97

Lubiłam seriale na Polsacie w latach 90-tych XX wieku i na początku XXI wieku. Potem nadeszła - niestety - pora plastiku i sztuczności.

ocenił(a) serial na 9
Silver_33

Dla mnie telewizja (nie tylko Polsat) już dawno przestała mieć jakiekolwiek pozytywne strony. Z czasem zdałem sobie sprawę ile w tym wszystkim jest sztuczności, propagandy i tandety. Nie oglądam telewizji i polecam to każdemu!

bula97

Niestety XXI wiek zniszczył wszystko to co kiedyś było fajne. Era komputeryzacji i cyfryzacji stała się najgorszym wrogiem współczesnego świata i człowieka :)

ocenił(a) serial na 10
Silver_33

Prawda

ocenił(a) serial na 10
bula97

Zgadzam się z tym!! Dlatego nadrabiam wszystko przed około 2000 r

Koralina66

Mam dokładnie to samo, jakiś rok czy dwa lata temu zresztą to nadrobiłam i obejrzałam sobie jeszcze raz sporo odcinków :D

ocenił(a) serial na 7
Koralina66

Nie mogliście tego oglądać po szkole, ponieważ serial puszczany był w niedziele.

Wakabaya90

Serial miał kilka emisji w Polsacie. Jak dobrze pamiętam pierwsza miała miejsce ok. 2001- 2002 w niedzielnę południa. Potem druga ok. 2003-2005 w dni powszednie popołudniu (coś mi świta w głowie jak z siostrą popołudniami oglądałem ten serial, ale może mylę z Przyjaciółmi). Ostatnia to 2008-2009 dni powszednie ok. 15:00 z późniejszymi zmianami. Ostatnia emisja zawierała na pewno wszystkie odcinki. Co do dwóch pierwszych nie jestem pewien. Może ktoś inny pamięta dokładniej?

Wakabaya90

Pamiętam, że zawsze oglądałam je o 15.00 w dni powszednie.Szkoda, że dzieciństwo tak szybko minęło :(

Koralina66

Gdzie go znajdę online?

ocenił(a) serial na 7
Weronka90

szczerze mówiąc nie wiem, ale oglądałem go jak większość zaraz po szkole - taki sitcom dla młodzieży. teraz szczerze mówiąc nie obejrzałbym ani jednego odcinka aby nie stracić dobrych wspomnień po tym serialu. i Tobie też polecam nie odświeżać sobie Sabriny :)

Mauna_Kea

ja go właśnie nie oglądałam całego w dzieciństwie ale znalazłam na vizjer

ocenił(a) serial na 9
Koralina66

jestem z tej "edycji niedzielnej", gdy Polsat puszczał go w niedzielne popołudnia obok "Pomocy domowej", tej z Fran Descher, wyznawałam zasadę "co masz zrobić dzisiaj, zrób pojutrze, będziesz mieć dwa dni wolnego" i te seriale kojarzą mi się z niedzielnym ślęczeniem nad lekcjami - oczywiście po obejrzeniu ulubionych seriali :)

Koralina66

Vizjer.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones