PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807008}

Safe

6,9 25 233
oceny
6,9 10 1 25233
Safe
powrót do forum serialu Safe

barns courtney glitter and gold ;)

Kruchy_serious

No bardzo dziękuję!:))
Wiedziałam, że społeczność filmweb jest pod tym względem niezawodna ;-<0

ocenił(a) serial na 6
atomheart

Cieszę się, że mogłem pomóc ;)

użytkownik usunięty
Kruchy_serious

O, to dla niej obejrzę bo ją uwielbiam :D

ocenił(a) serial na 6

Najlepsza część serialu, od czasu pierwszego odcinka przesłuchałem ją niezliczoną ilość razy.

użytkownik usunięty
Kruchy_serious

Ja mam ją ściągnięta na telefon i często mi się odpala kiedy nastawiam randomową playlistę :)

ocenił(a) serial na 6

Polecam soundtrack z serialu Suits, jest tam wiele świetnych utworów w podobnym stylu jak Glitter and Gold :)

użytkownik usunięty
Kruchy_serious

Ja za to polecam jego piosenki, np. Fire, Hobo Rocket czy Golden Dandelions, ma sporo fajnych utworów :)

Kruchy_serious

Kruchy, zaoszczędziłeś nam czasu i cierpienia :) Bo najpierw trzeba wsłuchać się w tekst, zapamiętać jak najdłuższy fragment i wpisać w wyszukiwarkę;-). Robię tak zawsze, gdy w radio leci jakiś utwór, który mi się podoba, a nie powiedzą co to (właściwie nigdy nie mówią, wrrr) . Gdy jadę samochodem (bo tylko wtedy słucham radia), nie mam jak zapisać tego kawałka tekstu, a potem go, kurde, zapominam i cholery w domu dostaję:) Kilkutygodniowa to męczarnia, zanim mi się uda odszukać, co to!;-)

ocenił(a) serial na 9
atomheart

polecam aplikację na telefon Shazam albo Soundhound.

ocenił(a) serial na 6
wiosenne

Są świetne ale trochę psują radość z poszukiwań :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones