PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128384}

Saga rodu Palliserów

The Pallisers
8,2 396
ocen
8,2 10 1 396
Saga rodu Palliserów
powrót do forum serialu Saga rodu Palliserów

Mam tylko pytanie: czy kiedy był emitowany w polskiej telewizji w latach 80-tych, to nie nazywano go po prostu "Palliserowie" (w odróżnieniu od starszej i bardziej chyba nawet popularnej "Sagi Rodu Forsyte'ów")?

ocenił(a) serial na 6
rozwoj

Nie, tytuł pod którym go wyświetlano to 100% "Saga rodu Palliserów". "Palliserowie" występowali wyłącznie rozmowach widzów w domu, w pracy, itp.

mandalor

Zostanę przy swoim zdaniu, pamiętam nawet głos lektora czytającego czołówkę :)

ocenił(a) serial na 6
rozwoj

ok, jak wolisz :P

rozwoj

niestety, mylisz się na 100% a nawet na 120%, tytuł brzmiał tak jak na FW, jednak mogłaś/łeś tak pamiętać gdyż przy "skrócie poprzednich odcinków", padała" taka forma....

rozwoj

Serial miał tytuł Rodzina Palliserów i wyświetlany był w latach 70 \ jak pamięć mnie nie myli to stawiam na rok 1976\.A saga to była Forsyte"ów.

goska2016_filmweb

Tak w latach siedemdziesiątych.

goska2016_filmweb

Gdyby Polska była wolnym krajem po DWŚ to byłoby więcej kanałów TV i więcej seriali to może by ten serial jakaś TV łaskawie w latach 90 powtórzyła

rozwoj

Na pewno tytuł serialu w tvp brzmiał "Saga rodu Palliserów". I nie może mi się mylić z "Sagą rodu Forsyte'ów" z prostego powodu - nigdy go nie widziałem a dowiedziałem się o nim dopiero kilka lat po tym jak telewizja emitowała ten o Paliserach. Dla mnie tytuł "Saga rodu..." zawsze kojarzył się z Palliserami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones