PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767014}

The Disastrous Life of Saiki K.

Saiki Kusuo no Psi Nan
8,0 1 637
ocen
8,0 10 1 1637
Saiki Kusuo no Psi Nan
powrót do forum serialu Saiki Kusuo no Psi Nan

Netflix-odcinki

ocenił(a) serial na 9

Czy na netflixie są wszystkie odcinki? nie mam jak sprawdzić ponieważ strony podają że 1 odc trwa 5 minut...a na filmwebie jest ich aż 120..

Bananeiro

Odcinki na Netflixie są zbindowane i trwają po 25 minut. Oryginalnie w Japoni wychodziły po jednym 5-minutowym na dzień, potem je połączono po 5 razem i w taki sposób są na Netflixie, co daje w sumie 24 odcinki. Drugi sezon jest już od początku połączny.
Także tak, obecnie na Netflixie można obejrzeć całe dwa sezony, po prostu jeden odcinek na Netflixie to 5 z listy na filmwebie.

ocenił(a) serial na 8
LadyVampire666

już zaczął się 3 sezon :)

ocenił(a) serial na 8
xavi1991

A będzie kontynuowany? Wrzucili dwa odcinki i na razie ani widu, ani słychu, co dalej.

ocenił(a) serial na 8
Chocisz

z tego co czytam to chyba na tym się póki co kończy bo manga się wyczerpała i "3 sezon" był jej niejako podsumowaniem. Teraz planują stworzyć nowy sezon w oparciu o oryginalny scenariusz i ma mieć 12 odcinków, prace podobno już ruszyły.

Nie wiem ile w tym prawdy.

ocenił(a) serial na 9
xavi1991

Mam nadzieję,że to prawda!

olaa124

Hejo mam pytanie
Czy będą kontynuować te anime? Bardzo mi się spodobało
Z góry dziękuję

ocenił(a) serial na 8
Mei_Mei_3

jest 3 sezony na netflixie i kontynuacja The Disastrous Life of Saiki K.: Reawakened- 6 odcinków też na netflixie
Nie będą już kontynuować bo przerobili całą mangę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones