PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767014}

The Disastrous Life of Saiki K.

Saiki Kusuo no Psi Nan
8,0 1 628
ocen
8,0 10 1 1628
Saiki Kusuo no Psi Nan
powrót do forum serialu Saiki Kusuo no Psi Nan

Yare yare

ocenił(a) serial na 8

Bardzo dobry przykład komediowego serialu. Po pierwszych odcinkach myślałem, że to najlepsza komedia anime jako oglądałem, jednak gdzieś w połowie pierwszego sezonu wiele gagów i żartów straciło na unikalności i świeżości, przez coś moje subiektywne poczucie humoru nie było już tak silnie bombardowane. Mimo wszystko dobrze bawiłem się przez 2 sezony, odcinki specjalnie i 6 – odcinkowe zakończenie. Bardzo dużo śmiechu, super główna postać, z którą mocno rezonuje. Przyzwoite postacie poboczne. Kuriozalnie i karykaturalnie przerysowane ale będące w serialu po coś, spełniające swoje role. Fabuła bardzo różnorodna przez co nie czuło się nudy choć myślę, że cała historia kończy się w dobrym momencie, zachowując pewną swoją własną świeżość. Też na duży plus historia głównego bohatera, który zmaga się ze swoim darem i osobowością. Otacza się mimowolnie dobrymi ludźmi, którzy pomagają mu i wspierają go nawet swoją obecnością. Choć Saiki jako skrajny introwertyk unika ich jak może, wbrew pozorem buduje również i z nimi relacje przyjacielskie i „specyficzne” przywiązanie. Szkoda, że nie następuje pełne ujawnienie pewnych tajemnic przed nimi czy chociażby Kokomi ale i tak mamy satysfakcjonujący finał akceptacji siebie, własnych mocy i okazjonalnego ratowania planety. Saiki to świetna postać, dobry człowiek, może przesadnie ostrożny, analizujący i nieufający innym ludziom jednak nie zamykający się na relację i zdrowe funkcjonowanie w świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones