PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655330}

The Pet Girl of Sakurasou

Sakurasō no Pet na Kanojo
599
chce zobaczyć
Sakurasō no Pet na Kanojo
powrót do forum serialu Sakurasō no Pet na Kanojo

Pierwsza myśl

ocenił(a) serial na 6

Anime mi się podobało ale głębiej się zastanawiając miało kilka minusów. Zacznijmy od dobrych rzeczy, które mnie pozytywnie zaskoczyły. Przyjemna muzyka i kreska, na którą aż chce sie patrzeć. Masahiro to moim zdaniem jedna z fajniejszych postaci chociaż czasami, ale bardzo rzadko denerwowało mnie jak przemilczała pewne sprawy. Ogólnie jeżeli chodzi o damskie postacie to wszystkie wywarły na mnie pozytywnie wrażenie prócz jednej a mianowicie Nanami. Nie przepadam za bardzo za osobowościami w anime, które co chwilę się rumienią, zawstydzają, przemilczają i wstydzą z byle powodu. Drugą najfajniejszą damską postacią była Misaki, która miała po pierwsze dystans do siebie i była kompletnym przeciwieństwem Aoyamy. A z męskich to najbardziej przypadł mi Jin, który był po prostu super. Co prawda w ostatnich odcinkach trochę podupadał ale po chwili znów było ok. Minusem było zachowanie głównego bohatera. Nie rozumiem, czemu zawsze próbował zgrywać bohatera raniąc albo Nanami albo Mashiro. Wiecznie niezdecydowany i marudzący i przy okazji obwiniający cały świat w około niego za to, że mu się nie udało. W pierwszych odcinkach był w miarę ok, ale później to już tylko myślałam "skończ gadać" bo miałam dość tej jego paplaniny. Denerwowało mnie w nim także to, że przed Nanami zgrywał bohatera, nie do złamania, kogoś pewnego siebie i bardzo miłego a jak chciał się wyżyć to tylko do Mashiro. A także to, że był taki wobec niej mnie do niego zniechęciło. Oczywiście, był zazdrosny o jej talent ale dlaczego ją obwiniał? Sama nie zdecydowała o tym, czy będzie miała talent a i także ciężko pracowała. Zachowywał się jakby dostała wszystko za nic. Irytujący koleś. Dałabym 8 ale główny bohater zdecydowanie sprawił, że 7 to ocena maksymalna. Możliwe, że kiedyś ją zmienię.

ocenił(a) serial na 10
Scarsx69

"Możliwe, że kiedyś ją zmienię" na 6 :/

ocenił(a) serial na 6
MJ_killer

Całe "wow" zniknęło pare godzin po ostatnim odcinku. Nie było to coś, co zapada w pamięci na dłużej stąd właśnie taka a nie inna ocena.

ocenił(a) serial na 2
Scarsx69

I tak bardzo wysoko oceniłeś to gówno. Dla mnie takie bajkowe anime z irytującymi postaciami to najgorsze jakie mogą być.

Te ryczące czy agresywne postacie są tak sztuczne, że nie można tego oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones