PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695610}

Salem

7,0 11 724
oceny
7,0 10 1 11724
Salem
powrót do forum serialu Salem

Czy tylko mnie jej postać okropnie męczy? Z każdym kolejnym odcinkiem wkurza mnie coraz bardziej. Aktorka jest bardzo fajna i utalentowana. Niestety postać Mercy w serialu jest strasznie irytująca...

ocenił(a) serial na 8
minimoris

Mnie też :D dodatkowo aktorka ma taką specyficzną twarz, która mi się osobiście nie podoba, więc już w ogóle nie mam argumentu za tą postacią :D liczę na jakis efektowny koniec

ocenił(a) serial na 8
elfira

oke nie mogę edytować :D zrobili z niej pięknote, ale wciaż mnie wnerwia (teraz chyba bardziej..) i liczę, że ją ubiją:D

elfira

Prawda :) wygląda lepiej. Mnie wkurza troszkę mniej, ale sens jej obecności w serialu nadal jak dla mnie jest mocno naciągany.

użytkownik usunięty
minimoris

ona jest takim kijem w mrowisko, a jesli wkurza to chyba dobra z niej aktorka...

ocenił(a) serial na 9
minimoris

Ja też nie trawię tej postaci :D moim zdaniem jedna z najsłabszych w serialu, irytuje mnie od pierwszego sezonu. Ciekawe jak ją zlikwidują ;)

ocenił(a) serial na 7
DeszczowaJa

Początkowo było całkiem nieźle, spacery na smyczy, paluszek itp. Potem niestety słabo.

thunder

Coraz gorzej. Teraz irytuje odrobinę mniej, ale nadal coś z tą postacią jest mocno nie tak :( Sama jej obecność jest mocno naciągana. Ciekawe co dla niej szykują.

ocenił(a) serial na 6
DeszczowaJa

Obawiam się że (jak to z reguły bywa z postaciami męczącymi) Mercy niczym przyklejona butaprenem w serialu się ostanie. Zginie pewnie hrabina a szkoda :) bo ją akurat lubię.

czarna_mamba_4

Mi się jednak wydaje, że teraz (UWAGA! SPOILER) po uwolnieniu Isaaca- po tym jak skonfrontował się ze śmiercią tej swojej tamtej młodej, Mercy zostanie ubita przez niego. Byłoby to dość symboliczne.

ocenił(a) serial na 7
Plaga

Fajnie byłoby gdyby Isaac ubił Mercy. Również nie przepadam za tą postacią, chociaż ostatnio jej wątek nabrał tempa. Jednak wydaje mi się, że ona jest takim czarnym koniem i jednak przeżyje mimo wszystko.

ocenił(a) serial na 10
pietrusia

Bez niej nie ma serialu ona była (jest) gwiazdą od pierwszego odcinka i mam nadzieje że w ostatnim odcieku serialu też będzie.

minimoris

Ja też nie przepadam za ta postacią. O ile w 1 sezonie jej wątek miał jakiś sens, teraz mam wrażenie że jest sztucznie przedłużany.

patti_4

Mam dokładnie takie samo odczucie. Aktorka nie jest zła, ale postać Mercy jest dziwaczna i drażni.

minimoris

popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones