SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Salem

2014 - 2017
1 godz.
7,0 11 397
ocen
7,0 10 1 11397
11 016
chce zobaczyć
Weteran wojenny, John Alden, powraca do rodzinnego miasta Salem, by przekonać się, że zostało ono opanowane przez czarownice. Więcej Mniej
Salem zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Akcja Salem rozgrywa się w niepewnym świecie XVII-wiecznego Massachusetts i bada, co tak naprawdę było przyczyną niesławnych procesów czarownic w tym mieście, oraz ośmiela się odkryć mroczną, nadprzyrodzoną prawdę kryjącą się za zasłoną tego niechlubnego okresu w historii Ameryki. W Salem czarownice są prawdziwe, ale nie są tym, czym sięAkcja Salem rozgrywa się w niepewnym świecie XVII-wiecznego Massachusetts i bada, co tak naprawdę było przyczyną niesławnych procesów czarownic w tym mieście, oraz ośmiela się odkryć mroczną, nadprzyrodzoną prawdę kryjącą się za zasłoną tego niechlubnego okresu w historii Ameryki. W Salem czarownice są prawdziwe, ale nie są tym, czym się wydają. Serial, którego osią jest epicki romans osnuty wokół tego odkrycia, przedstawia nową, odważną wizję Salem – i jeszcze odważniejszą wizję czarownic.

studio
Tribune Studios / Twentieth Century Fox Television
tytuł oryg.
Salem
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Shreveport (Luizjana, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych