PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695610}

Salem

7,0 11 724
oceny
7,0 10 1 11724
Salem
powrót do forum serialu Salem

kolejny sezon?

ocenił(a) serial na 10

Macie może informacje czy planowany jest kolejny ''3'' sezon?

ocenił(a) serial na 7
kkrajewska88

Właśnie tez ciekaw jestem :)

ocenił(a) serial na 7
kkrajewska88

NA jednej ze stron czytałam, że ma być 3 sezon, który zacznie się cliffhanger - ale to nie jest jeszcze pewna informacja :)

kkrajewska88

Nic jeszcze nie wiadomo, pewnie na Comic-Conie powiedzą.

ocenił(a) serial na 7
kkrajewska88

po obejrzeniu finałowego odcinka moim zdaniem sezon 3 będzie. Ostatnia scena nie jest jednoznaczna - ma pewnie tylko szokować i sprawić, że będziemy wypatrywać kolejnego sezonu, nie wiadomo co dalej z młodym, Ann&Cotton - jest potencjał na ciąg dalszy. (Staram się spojlerować tak mało i niezrozumiale jak to tylko możliwe)

@aasicaaa31 - sezon 2 skończył sie cliffhangerem więc logiczne, że jeśli będzie sezon 3 to właśnie od niego się zacznie ;)

ocenił(a) serial na 8
asasinxD

dzień dobry, w kwestii formalnej, kilka osób używa tu nazwy clifhanger, co to jest? Pamiętam,że był taki film ze Stallone _"na krawędzi", ale niestety nijak nie mogę tego wpasować w tematykę Salem,może jakieś polsko brzmiące wyjaśnienie? z góry dziękuję :)

ocenił(a) serial na 7
martinez_12

proszę bardzo: https://pl.wikipedia.org/wiki/Cliffhanger (1 link z google :d )

ocenił(a) serial na 8
asasinxD

dziękuję, czyli coś z krawędzią było :)

ocenił(a) serial na 9
kkrajewska88

Na 100% jeszcze nie wiadomo, ale wszystkie znaki wskazują, że 3 sezon będzie. Ponoć już mówią, co zamierzają zrobić z postaciami w następnym sezonie.

sebi19

Nie wiadomo czy Mary jest żywa czy martwa

michael325

Chciałbym żeby w 3 sezonie John Alden został czarownikiem i używał magii

ocenił(a) serial na 6
michael325

ciekawe czy będzie 3 sezon, ale ogólnie ten finał był przewidywalny, nawet bardzo, prawie nic mnie nie zaskoczyło, no może oprócz samej końcówki żywej/martwej Mary, moim zdaniem trzeci sezon będzie na siłę, ale jak powstanie to na pewno obejrze

kkrajewska88

Niech Bóg uchroni nas przed trzecim sezonem

ocenił(a) serial na 6
myster_A

Lubię to! :D filmweb powinien dodać tą opcję w komentarzach

ocenił(a) serial na 9
kkrajewska88

Już oficjalnie potwierdzili, że będzie trzeci sezon :P

ocenił(a) serial na 7
sebi19

fantastyczna wiadomość! Mam nadzieje, że 3 sezon utrzyma tendencję wzrostową jeśli chodzi o jakość :)

ocenił(a) serial na 10
asasinxD

cudownie!!! dzięki na info!!! :-) ciekawe co teraz wymyślą :) już się nie mogę doczekać :-)

ocenił(a) serial na 9
sebi19

Wie ktoś może kiedy premiera 3 sezonu? ;)

kkrajewska88

czy ktos moze mi strescic 2 sezon?

ocenił(a) serial na 7
aniatys

Zaraza rozprzestrzenia się i Salem zostaje poddane kwarantannie. W tym czasie przybywa do niego bardzo stara czarownica, której nie podoba się to, że Mary tak bardzo urosła w siłę. Do tego jak zwykle Mercy musi mieszać, John Alden poluje na czarownice, a Ann przestaje być grzeczną dziewczynką. To taki telegraficzny skrót bez zbędnej ilości spojlerów.

ocenił(a) serial na 9
kkrajewska88

są w końcu jakieś konkretne daty kiedy będzie 3 sezon?

tomasz_ratajczak

Biorąc pod uwagę, że S1 i S2 wystartowały w kwietniu, to obstawiam, że 3 również będzie w kwietniu.

ocenił(a) serial na 8
kkrajewska88

Salem ma pojawić się na ekranach w okolicach Halloween także trzeba będzie jeszcze poczekać pół roku :/

kamilos205

3 sezon nie będzie ostatni będą jeszcze 4 i 5 i więcej :
Adam Simon revealed in an exclusive interview with SpoilerTV that "We have a lot more story to tell -- that’s for sure. The true Salem events are still only in their first months in our show -- the most important events haven’t even happened yet -- and they continued for nearly 2 years! And beyond that we’re excited about a whole supernatural twist on American history, even beyond the events at Salem, so fingers crossed there will be much, much more to come...

użytkownik usunięty
kkrajewska88

3 sezon pojawi się dokładnie 31.10.2016 roku. Czyli dokładnie za 120 dni...

ocenił(a) serial na 3
kkrajewska88

http://www.ew.com/article/2016/08/05/salem-marilyn-manson-season-3-trailer
proszę państwa, Pan Marilyn Manson !

kkrajewska88

2 listopada premiera 1 odcinka 3 sezonu

ocenił(a) serial na 7
kkrajewska88

Nie mogę się doczekać nowego sezonu! :D

kkrajewska88

3 sezon jest i domyslam sie ze widzialas. z tego co czytam serial anulowany. jest sens zaczynac wogole?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones