PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36706}

Samo życie

3,1 9 959
ocen
3,1 10 1 9959
Samo życie
powrót do forum serialu Samo życie

on jest postacią nudną bo uważa że wszyscy są nieszczerzy nie popełni samobujstwo

asia_truskawa

niestety nie zrozumiałam sensu twojej wypowiedzi, ale moim zdaniem Łukasz jest najbarwniejszą i najciekawszą postacią w serialu. Darek Wnuk rewelacyjnie kreuje tę postać.

asia_truskawa

Ja bardzo lubię tę postać. Uściślę-to jedyna postać w tym serialu, którą lubię, i tylko ze względu na niego czasem oglądam ten serial.
(Nie dostanie mi się za odświeżanie tak starych tematów?)

ImmortalowA

To jest najlepsza postać tego serialu ,aktor (Dariusz Wnuk)rewelacyjnie gra tę postać Łukasza raz się lubi raz się nie lubi jego ale zawsze jakoś spada na cztery łapy ,wprost mówi co go denerwuje i drażni u ludzi .
Dzięki niemu nieraz zerkam w ten serial a bywa czasami tak nudny jak większość tego rodzaju seriali :)

EHNATON2

Racja ,ale to nie zmienia faktu, że zrobił się z tego tasiemiec z masą nieścisłości (pamiętacie tego starego dziadka, który w rzeczywistości zmarł, a słuch o nim w serialu zaginął, był jedną z głównych postaci).

asia_truskawa

Racja ,to jest ewenement w serialu gdzie słuch po nim zaginął ,w tym serialu jest kilka takich postaci co nagle ich niema ,np Olga, Ryszard.
Szkoda mi tylko że Faktycznie w realu aktor który grał jak nazywasz go Dziadkiem nie żyje, ja go nazywałem Guciem :)

asia_truskawa

Faktycznie niewiadomo co z tym dziadkiem się stało w serialu. Szkoda, fajnie grał bardzo.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones