PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36706}

Samo życie

3,1 9 962
oceny
3,1 10 1 9962
Samo życie
powrót do forum serialu Samo życie

Jak sie nazywa ten hiszpański aktor, który występował w ostatnim odcinku i często występuje w EUROPA DA SIĘ LUBIĆ

art_drew

To nie jest aktor. Facet nazywa się Conrado Moreno i moim zdaniem jest boski. Uwielbiam go. Nie oglądam serialu "Samo życie", ale chciałabym się dowiedzieć, czy on pojawi się jeszcze w kolejnych odcinkach, bo jeśli tak, to zacznę je oglądać. Szukałam tu już informacji o nim, ale nic nie znalazłam, więc w tym komentarzu to wcisnę.

Conrado Moreno-Szypowski ma 23 lata. Jego ojciec to Hiszpan, matka - Polka. Ma też o dwa lata młodszą siostrę. Od 12 lat mieszka w Warszawie (chyba z dziadkami). Studiuje stosunki międzynarodowe. W wieku 7-9 lat uczęszczał na balet.
Może ktoś założy tu dział o Conrado? Proszę! Ja ciągle poszukuję o nim informacji.

magda_8

a on to nie jest pedał? zawsze tak mi sie wydawało... po cie sie nad nim zachwycać :) ....

użytkownik usunięty
magda_8

pedał to jesteś ty baranie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

użytkownik usunięty
magda_8

No to widze ze znalazlas sporo inf o Conradzie.. he he ..A to moj kolega ze stodiów i tak smiesznie mi czytac ze "jest boski"!!! :0

użytkownik usunięty

Jakoś Ci nie wierzę jesteś już drugą osobą,która się podszywa pod Jego kolezankę.Jak jesteś Jego koleżanką to po co wchodzisz na to forum też się w Nim zakochalas?

użytkownik usunięty

wydaje ci się że tylko dziewczyny na to forum?? A Conrado Moreno uczy mojego kuzyna Hiszpańskiego na korepetycjach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones