PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36706}

Samo życie

3,1 9 959
ocen
3,1 10 1 9959
Samo życie
powrót do forum serialu Samo życie

Witam!
Poszukuję tego odcinka, jak serialowy Ryszard Majewski uciekał przed ludźmi Szpunara :)
Może mi ktoś pomóc?
Będę wdzięczny :)

Patruell

Człowieku. Tych odcinków jest tyle, że nikt nie pamięta w ogóle co się w którym działo ;). Jedyna metoda to obejrzeć wszystkie odcinki od 1, ale wątpię żeby Ci się chciało :))))).

Hitek

dlatego się pytam :D

Wiem, tylko, że to były odcinki z lat chyba około 2004=2005
Kumacie o co chodzi?

Serialowy Ryszard Majewski[Piotr Polk] uciekał przed ludźmi Szpunara, bo sam zaczął działac na własną rękę...
Szpunar robił czystkę, później Szpunar musiał wyjechac, a jego żona rodziła...

To było chyba tak...

będę wdzięczny za pomoc :)

Patruell

hej te odcinki sa na ipla.pl mozesz je ogladac za darmo ja mam wiekszy problem bo nie ma tam powyjej 1300 czyli nowych odcinkow a bardzo bym chciala je obejrzec

Patruell

W opisie odc. 551 widnieje: "Zyga i jego ludzie zaskakują Ryszarda w chwili, kiedy ten próbuje uciec z Warszawy. Spanikowany Majewski gorączkowo poszukuje wyjścia ze swojej tragicznej sytuacji, strach jednak podpowiada mu najgorsze rozwiązania i próba tłumaczenia słabo mu wychodzi, wreszcie się poddaje."

Z tego co pamiętam, właśnie w okolicach tych odcinków Teresa była w ciąży, Szpunar potem wyjechał itd.

Tak w ogóle, zajęło mi to nie więcej jak 5 minut szukania na innej stronie o filmach, więc autorze tematu, trochę zaangażowania, a nie jedynie liczenia na innych ;)

yimmir

drogi ymmmer :) Szukałem, uwierz mi ... widocznie Ty sprawniej poszukujesz :)

dziękuję za informację ... pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones