PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167103}

Samurai champloo

Samurai chanpurû
8,1 8 267
ocen
8,1 10 1 8267
Samurai champloo
powrót do forum serialu Samurai champloo

2 sezon

ocenił(a) serial na 9

Jak w temacie. Napisane jest, że jest 2 sezon, jednak nigdzie nie mogę go znaleźć. Może ktoś wie, gdzie można go obejrzeć?

ocenił(a) serial na 8
Leukone

ja to też mam to samo pytanie co Ty. choć jak sprawdzałam to wyszło na to że 2 sezonu nie ma (chyba że coś przeoczyłam) tylko na filmweb jest o tym wzmianka, ja zobaczyłam 26 odcinki

użytkownik usunięty
Bonnemort

wiecie, możliwe, że pierwszy sezon to pierwsza połowa tych odcinków a drugi to no druga:P
jak tak patrzę odcinek 12 (czyli jeden przed półmetkiem) to pamiętnik który podsumowywał przygody poprzednie. W sam raz na zamknięcie sezonu nieprawdaż?
dla tego jeśli jest mowa o 2 sezonach to moim zdaniem pierwsze 12 (może 13) odcinków to pierwszy sezon a reszta drugi i tyle - tak czasami bywa w takich krótkich dość seriach, że ciężko powiedzieć czy to się dzieli na sezony czy nie.

ocenił(a) serial na 9

Im chodzi o to, że 26 pierwszych jest pierwszym sezonem, a "kolejne" są następnym - fw napisał, że jest 35 odcinków. Nie jestem w temacie, mam zamiar jutro zacząć to oglądać, więc wybaczcie, jeśli walnę jakieś faux pas, ale sądzę, że jest to pomyłka, a odcinków jest tylko 26.

użytkownik usunięty
Prokop95

wątpię by odcinków było więcej niż 26 - historia zamknięta resztę jak chcemy dopowiadamy sobie sami... kręcenie kolejnych odcinków byłoby profanacją - to kolejna rzecz która łączy ten serial z Cowboy Bebop. Nie po to robi się epickie zakończenia żeby dla paru dolców robić ciąg dalszy^^

ocenił(a) serial na 9

Jak powiedziałem, czysty błąd fw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones