PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417110}

Sandokan

7,3 569
ocen
7,3 10 1 569
Sandokan
powrót do forum serialu Sandokan

Bajka z dzieciństwa

ocenił(a) serial na 10

Jedna z moich ulubionych.Pamiętam , że byłą świetna . Emitowana chyba była na tvp jakoś w 95. Szkoda że jej nie powtórzą.

Dr_Robert

Nie jestem pewien, ale to chyba była telewizja Polonia. Ale bajka była niezła - Dziwne, że tak małe nią zainteresowanie i że obsady nawet nie ma :/

ocenił(a) serial na 6
Keodred

Nie wiem czy to Polonia ale na pewno TVP2 w sobotę o 8.00. Później były szeregi powtórek. To były czasy... :)

ocenił(a) serial na 10
Mizi

Mam jej jedną część na kasecie, ale uwielbiałam tę bajkę :D Jedna z moich ukochanych z dzieciństwa...

ocenił(a) serial na 10
Dr_Robert

Ja ja kojarze z tvp1/2 dlatego ze wtedy jeszcze polonii nie . Tak samo jak kolega znalazldm ostatnio jeden z odcinkow na kasecie, z przyjemnoscia obejrzalbym cala serie. Jezeli ktos posiada namiary gdzie mozna ja znalez w sieci, albo jak bedize leciala na jakims kanale to pisac!

ocenił(a) serial na 9
Dr_Robert

ja dosc sporo szukalem, ale znalazlem tylko 9 pierszywch odcinkow z angielskim dubbingiem i 12 pierwszych z hiszpanskim

ocenił(a) serial na 10
Bad_Santa

Witam szukaj tej bajki wiecie gdzie można znaleźć ją ale na dvd miałem ją kiedyś na vhs świetna była :D pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)

ocenił(a) serial na 8
Dr_Robert

Pamiętam, że oglądałam tę bajką jak byłam mała. Leciała chyba na kanale Minimax (teraz ZigZap), ale już nie pamiętam. Obejrzałabym jeszcze raz... :)

ocenił(a) serial na 8
Ferith

tak leciała ale to chyba dopiero w 2000-2001 roku. Pamiętam moje zdziwienie, gdy przełączałem po kanałach i zobaczyłem znajomą końcówkę. A serial leciał na dwójce co najmniej dwa razy. Gdzieś w 1998 roku tez leciał na TVP2 tylko wtedy często zmieniali godzinę emisji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones