Niektórych użytkowników typu pan/pani "Wree" powinni od razu usuwać jeżeli nie potrafią używać przycisku spoiler. forum jest do dzielenia się tym co wiemy albo do spekulacji ale do ... uczmy się wzajemnego szacunku. Umieszczam moje zdanie w osobnym temacie żeby takim osobom nie rozbudowywać wątku;) pozdrawiam
Szanowni Państwo,
Z powodu licznych pytań dotyczących emisji telenowel „Santa Diabla” i „Sekret” czujemy się zobowiązani zabrać głos w tej sprawie.
Choć była to dla nas bardzo trudna decyzja, widząc wyniki oglądalności, musieliśmy zrezygnować z dalszej emisji telenoweli „Santa Diabla”. Telenowelę tę będzie można...