PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684871}

Santa Diabla

7,3 312
ocen
7,3 10 1 312
Santa Diabla
powrót do forum serialu Santa Diabla

Santa& Humberto

ocenił(a) serial na 6

Santa musi być z Humbertem pasują do siebie.Ładną tworzą parę. Jak nie będą razem to głupi będzie serial

ocenił(a) serial na 10
tojagosia

Dokładnie ;) wole Humberta niż Santiaga, nie moge się doczekać kiedy miedzy Santa a Humbertem zaiskrzy ;)

ocenił(a) serial na 6
_sarna88

fajnie jest też jak on się zakochuje i stara o nią A Santa odrzuca

ocenił(a) serial na 9
tojagosia

Humberto jest super chociaż czasami nie rozumiem tej jego miłości. Kocha a wrabia w zabójstwo itd.

ocenił(a) serial na 6
Love_Dixon

bo chce się zemścić, ale można zobaczyć jak cierpi opijając się ,wszędzie ją widzi. Myślę że długo nie wytrzyma beż niej i będzie robić wszystko żeby ją uwolnić i zdobyć,b bo widać że ją naprawdę kocha.

ocenił(a) serial na 9
tojagosia

Oby tak było :) bo też chcę żeby bylo razem i to jak najszybciej

ocenił(a) serial na 6
Love_Dixon

dobrze ze ktoś się zgadza zemną :))) bo dużo osób woli Santiago :(

ocenił(a) serial na 9
tojagosia

Zobaczysz, że jeszcze zmienią zdanie :)

ocenił(a) serial na 6
Love_Dixon

haha okej:))))

ocenił(a) serial na 10
Love_Dixon

Orientuje się ktoś z was od którego odcinka Santa zacznie się zakochiwać w Humbercie?
Chciałabym żeby byli razem, Santa mi nie pasuje do Santiaga.

ocenił(a) serial na 6
angelboyer

dość późno będzie pewnie. Ale fajnie się droczą. Lubie się patrzeć jak mężczyzna zakochany stara o kobietę.

ocenił(a) serial na 10
tojagosia

Dokładnie ;) to mój ulubiony watek w telenowelach ;) Co spotkanie to Humberto wypada coraz lepiej <3
Najpierw pijany, pózniej z kwiatami - to było urocze, a ostatnio z samochodem haha. dobrze jej powiedzial, że musi nienawidzić całą ich rodzine aby nadać swns swojemu zyciu. Sante naprawde to zatkało. Ciekawe co mial na myśli mówiec o sparwiedliwości której Santa się doczeka

ocenił(a) serial na 10
_sarna88

Nie mogę się doczekać odcinków gdy Santa zmieni do niego nastawienie. Ja tam na jej miejscu przyjęłabym samochód :D

Mała ciekawostka:
W prawdziwym życiu Carlos i Ximena Duque są razem.

ocenił(a) serial na 6
_sarna88

I nie zapominajmy jak zawsze pada na kolana przed nią jest super. No ciekawe o tej sprawiedliwości, na początku pomyślałam ze weźmie i sam pakuje się do wiezienia ze polecił zabójstwo ale to by było beż sensu, bo sam by siebie nie wpakował.
Uwielbiam odcinek jak kompletnie napruty w nocy przychodzi do domu santy i drze się ze ją kocha błagająć na kolanach :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones