PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480918}

Satysfakcja

Satisfaction
7,2 264
oceny
7,2 10 1 264
Satysfakcja
powrót do forum serialu Satysfakcja

Kiedy w TV ?

ocenił(a) serial na 8

Jeżeli zobaczycie, że "Satysfakcja" leci w TV - piszcie

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

A tak właściwie to chciałem użyć nazwy serialu w mianowniku, aby wyszukiwarka go łapała, póki jeszcze nie ma polskiego tytułu.

Serial będzie emitować AXN od 2.05 co sobotę o 22.00
Każdy odcinek będzie miał trzy powtórki:
w niedzielę późną nocą (okolice godziny pierwszej, drugiej);
we wtorek koło północy oraz w okolicach godziny czwartej (trzy-cztery godziny później).

ocenił(a) serial na 10
Khaosth

wlasnie zaczela sie emisja na tvn style o 23.15 Z tego co kojarze to emitowany jest co tydzien Milego ogladania :)

Khaosth

dzisiaj widziałam zapowiedź Satysfakcji na TVN Style, Sb. 23.15 chyba, tylko nie wiem czy 2sezon to jest czy powtórka 1

ocenił(a) serial na 8
Paz_Vega

Dzięki za informację. :)
Z programu na stronie TVN wychodzi, że będzie to sezon drugi. Nie chcę mi się wierzyć. :)

Khaosth

łudzę się, że to za sprawą próśb jakie były zamieszczane na ich stronce, którą czytają pewnie raz na miesiąc. zresztą skoro puścili 1sezon to w sumie czemu by 2 nie mieli :) a najlepiej pokazać go w jesiennej ramówce.

ocenił(a) serial na 8
Paz_Vega

No i faktycznie drugi sezon. I do tego to nie był raczej pierwszy jego odcinek. Można się zatem łudzić znacznie spokojniej. :)

PS. Przypomniałaś mi, żeby samemu zajrzeć do swoich komentarzy sprzed pół roku. xD

Khaosth

To był drugi odcinek o nazwie Pony Girl, w sumie by się zgadzało bo jedna tam konia udawała.Szkoda,że nie ma jakiś powtórek w tygodniu.

ocenił(a) serial na 8
Paz_Vega

W końcu to tylko TVN. TVN powtórek nie lubi, AXN nimi żyje. :)

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

dajcie znać jak będzie na AXN, bo przegapiłem 3 pierwsze odcinki z drugiej serii.

nawet na internecie nie mogę znaleźć po angielsku

milosnik

http://peb.pl/seriale/490451-rapidshare-satysfakcja-satisfaction-2007-2009-a.htm l

ocenił(a) serial na 8
Paz_Vega

dzieki znalazłem DVDripa już.

pozdrowienia

Khaosth

o kurna nieźle się porobiło :) jak myślicie Tippi przeżyje? pytam bo w serialach wszystko jest możliwe choć ten to nie żaden sc-fi^^ więc albo po prostu nie przeżyje albo w krytycznym stanie trafi do szpitala i może w ost odcinkach się pojawi

ocenił(a) serial na 8
Paz_Vega

dzięki za spojler!!!! :-P

jeszcze nie obejrzałem tego odcinka

milosnik

przepraszam, nie wiem czemu z góry założyłam, że wejdą Ci co obejrzeli a później dopiero pomyślałam o dopisaniu, że to Spiler :/

ocenił(a) serial na 8
Paz_Vega

spoko.
przecież to tylko film(serial)

z żoną się zastanawialiśmy się jak dojdzie do "tego" zdarzenia.
pozdrowienia i miłego dnia życzę

Khaosth

"The show is produced by Showtime, the third series has been confirmed and will begin airing in December 2009. " obiecujące :)

ocenił(a) serial na 8
Paz_Vega

no na imdb można znaleźć info o 3 trzecim sezonie.

milosnik

A ja to przypadkiem znalazłam przy okazji naiwnego szukania jakichkolwiek informacji o muzyce z poszczególnych odcinków, oczywiście bez rezultatu. A tak swoją drogą to fajnie, że 3 powstanie tylko nie podoba mi się to,że więcej aktorek "odejdzie" z serialu, dlatego warto obejrzeć do samego końca ten sezon co by się dowiedzieć dlaczego i całe szczęście, że to w soboty leci więc na pewno nie przegapię ich :)

Paz_Vega

nie widziałam w sobote 5 grudnia,cholerka co sie działo?był pogrzeb Tippi?

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

od soboty 03.07.2010 2 sezon znowu na tynstyle.

oczywiście po północy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones