filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
TOP 2025
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Canal+
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Najlepsze w
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Najlepsze w
Scavengers Reign
Opinie
Scavengers Reign
2023
Strona serialu
pełna obsada
(44)
odcinki
(12)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Nagrody
(6)
Forum
wideo
(1)
zdjęcia
(54)
plakaty
(5)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
powiązane
(1)
Scavengers Reign
/serial/Scavengers+Reign-2023-10029337
2023
Cyryl Rytlewski
9
Jeden z najpiękniejszych światów przedstawionych jakie widziałem i jeszcze tak dobrze napisana fabuła; oby był kolejny sezon...
czytaj dalej
Paweł Zdybał
9
Rewelka! Jako biolog jestem pod wrażeniem tak wspaniale wymyślonych ekosystemów. Arcyciekawy! Liczę mocno na II sezon.
czytaj dalej
karo winiaro
7
specjalne miejsce w serduszku za świat przedstawiony
czytaj dalej
Kamil Kondracki
10
Najlepsza animacja o której nikt nie słyszał
czytaj dalej
Łukasz Jerzy Oleszczuk
9
W końcu obcy świat, który stara się wyglądać "obco", a nie jak Ziemia na sterydach. Cudna podróż do innego świata, który nie jest ani wrogiem, ani przyjacielem.
czytaj dalej
Karol Laska
9
Przez obcą florę i faunę o ludziach poza swoim środowiskiem naturalnym.
czytaj dalej
Aleksander Urban
10
Prawdziwe arcydzieło animacji i sci-fi. Nie mogłem uwierzyć, ile tam jest pomysłów niemal w każdym kadrze.
czytaj dalej
JakBym
9
Niezwykle ciekawe życie obcej planety. Coś z kreatywności studia Ghibli, ale nie tak przejaskrawione. Bardzo wciągający serial. Świetny klimat.
czytaj dalej
marek sztuka
9
Discovery channel tylko że sci fi, niesamowicie ładne, przerażające, obrzydliwe, albo po prostu naturalne tylko że nie
czytaj dalej
Igor Zapadka
9
Peak space horroru - czerpiący garściami z Obcego, The Thing czy Anihilacji Garlanda. Jest w tym coś jednocześnie odrażającego i pięknego.
czytaj dalej
Kevin E.
9
niesamowicie kreatywne sci-fi, z GENIALNIE zaprojektowanym światem. nie wiem czy kiedykolwiek wcześniej ktoś tak pokazał symbiozę człowieka z naturą.
czytaj dalej
Bateczek Joker
10
Jest to dzieło kompletne. Jestem w szoku jakie talenty udało się zgromadzić by dowieść tej jakości animacje. Myślę, że to pierwszy raz kiedy widzę na ekranie prawdziwie obcy świat, który jest autentyczny. Bohaterowie są przekonujący i ludzcy. Nieraz można być zaskoczonym tym jaką osobą jest dana postać. Co mnie cieszy, przedstawieni ludzi są mądrzy, sprytni, nie ma tu głupoty w scenariuszu. Muzyka uwodzi i pięknie podkreśla sceny. Polecam przesłuchać album z soundtrackiem. Fabularnie jest to dość proste kino drogi, ale tu nie potrzeba więcej. Bo podróż w jaką się wybieramy z głównymi bohaterami onieśmiela, zaskakuję, śmieszy, wzrusza... niektóre momenty zapamiętam na długo. Wiele scen to gotowe tapety na pulpit. Artystycznie jest to dosłownie kosmos. Twórcy nie szczędzą wysiłku i nie idą na uproszczenia w animacji. Jestem pełen podziwu dla artystów którzy rysowali tak pączkujące, złożony ekosystem rządzący się własnymi zasadami, który nie jest ani dobry, ani zły, tylko po prostu jest.
czytaj dalej
Nikodem Pogoda
8
Dobry serial na początki troche przynudzał potem sie rozkręcił szkoda że nie mają w planach zrobić następnego sezonu bo widzę potencjał.
czytaj dalej
Sloper_1981
8
Rewelacyjny świat i odwieczna dyskusja natura vs. człowiek.
czytaj dalej
Hochsztaplerr
7
Fabuła przewidywalna, często rzeczy się dzieją w sposób, w który ciężko zwyczajnie uwierzyć, wiarygodność wobec przedstawionej historii spada. Koncept świetny.
czytaj dalej
Kuba Putala
9
Najlepsze sci-fi jakie widziałem od lat, period
czytaj dalej
ubikxxx
7
jedyne co mi przeszkadzało to prosta, infantylna kreska
czytaj dalej
Filip Krause
10
Arcydzieło animacji SF. Lem byłby dumny ze scenariusza.
czytaj dalej
Igor Chrustek
9
Uczta wyobraźni. Nolan reżyseruje Rick and Morty na poważnie.
czytaj dalej
Szymon Kowalczyk
9
Peak survival horroru, audio-wizualne arcydzieło i speculative evolution na poziomie avatara 8,5
czytaj dalej
rogaldinho
9
wizualna uczta. bogaty, obcy świat i klimatyczna muzyka wciągają od pierwszych chwil.
czytaj dalej
pearlzfan
9
Jedna z najbardziej fantastycznych wizji obcych w historii kina i tv. Mustsee!! Świetny design, stylistyka i historia.Perełka!
czytaj dalej
Marooned
8
Niesamowicie świeże podejście do sci-fi i odkrywania nowych światów. Muzyka uspokajająca, stojąca w opozycji do jakże bogatego, acz niebezpiecznego świata.
czytaj dalej
Pon Bon
8
Przydałoby się więcej wyjaśnionych rzeczy jak działają i może troszkę bardziej likeable postaci ale dobrze że nie szli w typowych protagonistów a realnych ludzi
czytaj dalej
hexen2k7
8
Perełka sci-fi. Tak niepojętego ekosystemu obcej planety dawno nie widziałem na ekranie.
czytaj dalej
1
2
3
4
5
...
Popularne
Żywy czy martwy: Film z serii "Na noże"
Opinie
Jedna bitwa po drugiej
Opinie
Avatar: Ogień i popiół
Opinie