Jestem po 6 odcinkach i nie mogę uwierzyć jak genialne są pomysły na przedstawienie fauny i flory tej obcej planety. Na czele z jakże ludzką "pandą". Po prostu nie mogę uwierzyć że takie coś udało się stworzyć w natłoku animowanego badziewia jakie nas ostatnio zalewa. i pozostaje mi tylko żałować tak mało ludzi...
a potem niestety tandetna bajeczka disneya. Jestem zachwycona wizją wykreowanego świata i absolutnie oryginalnej koncepcji fauny flory obcej planety, ale fabularnie ten serial niestety leży. Spodziewałam się czegoś o wiele bardziej wysublimowanego, a niestety dostałam ckliwą, patetyczną i przewidywalną fabułkę. Warstwa...
więcej