PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742529}

Scenki z życia

Life in Pieces
7,5 1 210
ocen
7,5 10 1 1210
Scenki z życia
powrót do forum serialu Scenki z życia

Coś poniekąd w stylu Modern Family. Podzielone historie jednej rodziny. Według mnie jest dobrze, a może być jeszcze lepiej. Mało komediowych oglądam, ale ten będę śledził.

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Świetna mieszanka, humor z wątkami obyczajówki, nie na siłę, jeden z lepszych komediowych jakie wyszły ostatnio, polecam.

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Humor nie na siłę z małymi wątkami obyczajówki, wszystko ze smakiem, jeden z lepszych nowych seriali komediowych. Fajna obsada. Polecam.

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Sorry za dubla, myślałem że nie dodało.

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

nic dodać, nic ująć

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Potwierdzam serial świetny. Lekki dosyć zabawny i bez wydumanych problemów,coby sztucznie podbijać dramatyzm . Polecam każdemu który chce się odprężyć . :)

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Wiadomo czy będzie drugi sezon?

ocenił(a) serial na 8
Sarenka_6

ok, już wiem, że będzie. W październiku :)

ocenił(a) serial na 8
Sarenka_6

Dobrze wiedzieć, jakoś się doczekam ;-)

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Zacząłem niedawno oglądać na Fox Comedy, teraz rozpoczynam serie od początku... Jak dla mnie serial bomba! Dużo sytuacji takich z życia wziętych, a z obsady najbardziej pasuje mi grana przez Zoe Lister Jones - Jen. Za**bista jest :D

ocenił(a) serial na 8
Dabczynski

serial jest bomba, szkoda że nie tłumaczą, Zoe już zauważyłem w "New Girl", super lasencja

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Jak dolecę do bieżących odcinków to może sam się wezmę za tłumaczenie z angielskich napisów, jak starczy czasu :)
Jakby coś to się odezwe :)

ocenił(a) serial na 8
Dabczynski

supcio ;-)

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Są już chyba wszystkie napisy do sezonu drugiego na napisy 24 i sukcesywnie pojawiają się do sezonu 3 . :)

ocenił(a) serial na 8
Cobros

dzieki za info

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones