PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872284}

Schody

The Staircase
4 474
chce zobaczyć
6,2 5
ocen krytyków
Schody
powrót do forum serialu Schody

ZROBIONY NA POTRZEBY NWO

ocenił(a) serial na 1

Sprawa sie koncentruje na homoseksualizmie podejzanego ale to nie jest najwazniejsze,specjalnie jest przedstawianie oskarzycieli jako zlych bialych ,demoniczna kobieta prokurator ktora jest zdziwiona ze robil kable majac zone,chyba nic dziwnego,poprzednia zona wygladala na zadowolona ze maz ma facetow,corka wyeksponowana w trzecim odcinku na poczatku w lesbijskim zwiazku itp itp itp,powiem tylko moje zdanie ,ten obraz smieciowy jest zrobiony tylko po to by dzielic ludzi i szerzyc nienawisc do siebie wedlug ich planu, ile mozna ogladac wszedzie o tozsamosciach lodach zgejaniu , czarny dobry madry bialy zly .Okropny podprogowy film z programowaniem ludzi.A ja wam mowie fakof!

ocenił(a) serial na 8
buczzzz

Ale pamiętasz, że to film zrobiony na faktach i wszystko jest przedstawione tak, jak naprawdę było (t.j. córka lesbijka itd)? Bo chyba gdzieś ci to uciekło podczas pisania tego komentarza? Plus, w serialu była jedna czarnoskóra postać - kamerzysta. Postać, która generalnie do serialu raczej nic nie wnosiła. Więc jakim cudem twórcy serialu przedstawili tą postać jako dobrego czarnoskórego mężczyznę, a całą resztę jako złych białych ludzi?
Co ty za bzdury piszesz w swoim komentarzu, to ja nawet nie…

buczzzz

Powiedz fakof rzeczywistości, bo to, o czym opowiada serial, zdarzyło się naprawdę. Polecam serial dokumentalny z 2004 roku o tym samym tytule.

użytkownik usunięty
buczzzz

dlatego omine szerokim łukiem to dzieło

ocenił(a) serial na 8
buczzzz

odkleja

buczzzz

Następny - idź do psychiatry. Serial opowiada prawdziwą historie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones