PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=309927}

School Rumble: 2nd Semester

School Rumble Ni Gakki
7,7 313
ocen
7,7 10 1 313
School Rumble Ni Gakki
powrót do forum serialu School Rumble Ni Gakki

Nawet się tego po dobie nie spodziewałem, ale ta komedia zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Czasem nawet nie mogłem usiedziec w fotelu ze śmiechu, chociaż czasami akcja była przewidywalna. Mimo to, każdy szczegół, każdy gest i mimika twarzy służą jednemu - by było śmieszniej.

No i oczywiście, jedna z moich ulubionych postaci whenever, wherever: Karasuma. Zakończenie pierwszego sezonu School Rumble, gdzie miał się okazać kosmitą, szalenie mi się podobało. No i mylenie przebrania Kappa z płaszczem przeciwdeszczowym, jeżdżenie na nartach w stroju bałwana... UWIELBIAM takich ekscentryków!

Oczywiście, School Rmuble jest pełen świetnych postaci, że nie wspomnieć Harimy Kenji albo Hanaia. Postacie kobiece już nie robią takiego wrażenia, jednakże sympatię można poczuć zarówno do Yakumo, Tenmy, jaki i Eri.

Ach, tyyyyyyyyyyyle możnaby napisać o tym anime, że szok. Te parodie innych anime, albo gra o przetrwanie w szkole, albo akcje zboczonej grupy Nishimoto, wątek erotyczny międzu Eri a Harimą - to prawdziwe wisieńki na przepysznym torcie.

Jedno słowo: REWELACJA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones