PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538788}

Scooby-Doo i brygada detektywów

Scooby-Doo! Mystery Incorporated
7,2 5 537
ocen
7,2 10 1 5537
Scooby Doo i brygada detektywów
powrót do forum serialu Scooby-Doo i brygada detektywów

Dla wszystkich fanów Brygady Detektywów: Na oficjalnej stronie Warner Bros pojawiła się
informacja, że 2 sezon rusza w maju tego roku i będzie kontynuował wątki ;) Cieszy mnie to
niezmiernie. Ciekawe ile poczekamy na polską wersję? Liczę, że od razu trafi do naszego
rodzimego Cartoon Network. Pierwszy sezon wyszedł u nas na dvd (4 odcinki) w lutym, a w
CN pojawił się w sierpniu. To różnica roku względem oryginalnej premiery, która miała
miejsce w kwietniu 2010. Mam nadzieję, że w tym przypadku bardziej się sprężą.

ultimate

super ,nie mogę się doczekać,jak ta cała afera się skończy

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Właściwie 1 odcinek już jest i wyszedł bodajże 30 marca.

JustDepp

Wiem, ale w wersji angielskiej. Co nie zmienia faktu, że nie mogłem się oprzeć i sobie obejrzałem :D Nadal trzyma poziom!

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Na polską na razie nie ma co liczyć, skoro jest dopiero 1 odcinek. Bajki mają to do siebie, że łatwo się je rozumie i słownictwo nie jest zbyt trudne, także dobrze się ogląda ^^

JustDepp

No otóż to, ale lubię nasz dubbing bo w przypadku Scooby'ego stoi na wysokim poziomie. A poza tym od dziecka się oglądało z tymi głosami. Tak czy siak zapewne obejrzę całość po angielsku i po polsku :D

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Faktycznie, tak jak nie znoszę dubbingu czy lektora, to ten w Scoobym mi się podoba. Nawet bardziej niż po angielsku. Trudno by będąc dzieckiem doceniać urok napisów ^^ Nie masz może jakichś informacji na temat kolejnych odcinków?

JustDepp

Emisja na zagranicznym CN ma rozpocząć się jakoś teraz w maju, także myślę, że 2 odcinek będzie za kilka, kilkanaście dni ;)

ocenił(a) serial na 7
ultimate

Gdzie można obejrzeć odcinek 27? Podaj jakiś link do strony.

magikaok44

http://www.youtube.com/watch?v=fBo-ons2op0

ocenił(a) serial na 7
ultimate

Dzięki.

ultimate

Ok, na internecie można już znaleźć odcinki od 2 do 5 :) Oczywiście po angielsku. Świetny klimat! Szykuje się jeszcze lepszy sezon niż pierwszy :)

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Dzięki za informację, zupełnie o tym zapomniałam :)

JustDepp

Nie ma za co ;) Miłego oglądania. Napisz jak wrażenia, gdy będziesz po piątym :D

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Podobało mi się, bardzo. Jak dla mnie - Fred mógłby zostać z tą brodą, no ale dobra :D

JustDepp

No dokładnie :D Ciekawe, jaką propozycję ma dla rodziców Perakles :)

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Odpisujesz w tempie natychmiastowym ;) Mnie jak widać trochę to zajmuje. W sumie przez myśl mi nie przeszło w pierwszym odcinku z płaczącym klaunem-dzieciakiem, że może to być idealny chłopak Daphne. Dopiero później. Nieźle zrobione, podobał mi się też 5 odcinek. Póki co - czekam na kolejne. Też oglądasz Sherlocka? Albo raczej oglądałaś. Oglądałeś? Przepraszam, mam problem z rozszyfrowaniem Twojej płci ;>

JustDepp

Dostaję powiadomienie e-mail z filmwebu więc dlatego szybko odpisuję ;) Jeśli mowa o Sherlocku stacji BBC to tak "oglądałem" oba sezony i czekam na trzeci :D

ocenił(a) serial na 10
ultimate

I Grę o tron również, jak widzę. Ja też czekam na ten cholerny 3 sezon. Już zdecydowanie zbyt długo. Moje życie kręci się głównie w okół zagranicznych seriali, filmy oglądam stosunkowo rzadko, jedynie gdy coś mnie zainteresuje. Do kina mam za daleko ;) Jakie seriale jeszcze oglądasz?

JustDepp

Heheh Twój opis zainteresowań pasuje do mnie jak ulał ;) Też jestem serialomaniakiem i bardziej preferuję produkcje na mały ekran niż kasowe hity. Aczkolwiek oczywiście lubię również pooglądać okazyjnie filmy, które zaciekawią mnie zwiastunem lub są po prostu kontynuacją czegoś co lubię. Pytasz jakie seriale oglądam? Jest ich sporo i powinny Ci się wyświetlić w moim profilu. Oglądam ze dwadzieścia, ale to tylko tak strasznie brzmi. Jak się z każdym jest ma bieżąco to wiadomo, że przerwy w emisji pozwalają bez presji pooglądać wieczorkami :D Ostatnio przejechałem 4 sezony Breaking Bad bo wszyscy go zachwalali. Rzeczywiście rewelacyjny choć pierwszy sezon mnie nie zachwycił i rozkręcił się pod koniec tak od drugiego bomba i jazda bez trzymanki. A co do Gry o Tron to chyba zabiorę się za książki bo męka czekać prawie rok na kolejny sezon :P jak skończę czytać Trylogię Husycką Sapkowskiego to dzieło Martina jest pierwsze w kolejce :D

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Gry o Tron nie czytałam, ale moja siostra tak, więc przy okazji uraczyła mnie opowieścią i wiem mniej więcej jak się sprawy mają. Ja raczej nie zabiorę się za czytanie, bo wolę inny rodzaj prozy :) Chociaż jak widać serial oglądam i też nie chce mi się czekać. Oglądam jeszcze Doctora Who, u Ciebie tego nie zauważyłam. A co byś powiedział o The Walking Dead? Warte oglądania?

ocenił(a) serial na 10
JustDepp

O, jakież ja mam tempo odpisywania!

JustDepp

Walking Dead jest dobre bo to w sumie jedyny serial o zombie jaki aktualnie jest nadawany. Jednakże jest dużo odcinków nużących i akcja się niemiłosiernie ciągnie. Tak czy siak druga połowa drugiego sezonu narzucił tempo i pozwala wierzyć, że 3 sezon będzie bardzo dobry, także no koniec końców mogę polecić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones