PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538788}

Scooby-Doo i brygada detektywów

Scooby-Doo! Mystery Incorporated
7,2 5 554
oceny
7,2 10 1 5554
Scooby Doo i brygada detektywów
powrót do forum serialu Scooby-Doo i brygada detektywów

Ciekawe kiedy przetłumaczą po polsku bo odcinki po prostu wgniatają w fotel :) Za granicą
na dobre rozkręciła się emisja i już za nami 7 odcinków, z których praktycznie każdy w tle
dotyczy wątku głównego :) Rewelacja! Zdecydowanie jest dużo mroczniej niż w pierwszym
sezonie. Ciekawie rozwijają się historie dawnej brygady detektywów. Oby tak dalej!

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Są nowe odcinki, a ja nie mam ich jak obejrzeć :|

JustDepp

Są nowe odcinki i powiem ,że są fantastyczne. Liczne nawiązania do pierwszego sezonu, o których byś nie pomyślał. Powrót wielu postaci :) Widać, że scenarzyści mają głowę na karku i od początku wiedzą, w którą stronę idą. Wczoraj był odcinek 15sty, który normalnie pozamiatał :D Teraz niestety czeka nas przerwa. Zagraniczne CN zrobi od poniedziałku powtórkę od początku 2 sezonu i mam nadzieję, że po tej powtórce we wrześniu ruszy druga połowa sezonu :) A podobno odcinku po polsku ruszą 10 września w naszym rodzimym CN o 17:45 od poniedziałku do piątku.

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Telewizji i tak nie oglądam, z racji braku telewizora. Pewnie w Internecie znajdę, ale oglądanie po angielsku mi nie przeszkadza. Który odcinek jest jak dotąd najlepszy?

JustDepp

Ciężko mi wybrać bo naprawdę wszystkie są bardzo dobre. Ale skoro każesz mi wybrać to chyba te bo najbardziej popychają akcję naprzód i jest dużo zwrotów akcji:

Scooby-Doo! Mystery Incorporated [02x08] The Night on Haunted Mountain
Scooby-Doo! Mystery Incorporated [02x10] Night Terrors
Scooby-Doo! Mystery Incorporated [02x15] Theater of the Doom
Najsłabszy był odcinek 14 bo znów jak w przypadku pierwszego sezonu był to odcinek specjalny. W 1 sezonie był to odcinek stylizowany na starą kreskę jak Scooby Doo Where Are you, a tym razem nawiązuje bezpośrednio do serialu Dynomutt :) Nie był zły, ale jednak spokojnie można go pominąć i nie wpłynie na odbiór całości :)

ocenił(a) serial na 8
ultimate

10 września nastąpi premiera 2 sezonu na Cartoon Network. :D

Versinn

No wiem właśnie, pisałem o tym dwa komenty wyżej :) I tak obejrzę od początku z naszym dubbingiem :D

ocenił(a) serial na 8
ultimate

Ja tak samo, mimo, że obejrzałem już 5 odcinków po angielsku. Ale wiadomo, po polsku to zawsze jednak inaczej. ;]

Versinn

Otóż to, ale oglądaj dalej. Piąty odcinek miał zajebiste zakończenie, ale to co będzie się dalej działo... :) Z każdym kolejnym coraz lepiej ;]

ocenił(a) serial na 8
ultimate

Piąty przyznam, że naprawdę dobry. Ale podobno to co się dzieje w 15 to kładzie na kolana.

Versinn

Kładzie na kolana bo nawiązują do rzeczy tak mało istotnej z pierwszego sezonu, że wiele osób w ogóle o niej zapomniała! Ale oczywiście nie będę spoilerował. Mnie pozamiatało i czekam niecierpliwie na kolejne :)

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Cholera, nie mogę nigdzie znaleźć 8 odcinka, a Ty jeszcze go polecasz. Goddamnit. Gdzie go oglądałeś?

ocenił(a) serial na 10
JustDepp

A, już mam :)

JustDepp

Miłego seansu :D

ultimate

wie ktoś gdzie można znależć napisy polskie do S02E14 i 15?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones