PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538788}

Scooby-Doo i brygada detektywów

Scooby-Doo! Mystery Incorporated
7,2 5 554
oceny
7,2 10 1 5554
Scooby Doo i brygada detektywów
powrót do forum serialu Scooby-Doo i brygada detektywów

Cudowny!

ocenił(a) serial na 10

Na początku byłam nastawiona do tej nowej serii bardzo sceptycznie, ale już po jednym odcinku zakochałam się. :D Nie jest to może Scooby-Doo Where Are You, ale na pewno jest zdecydowanie lepszy niż ostatnie produkcje ze Scooby'm w roli głównej.
I dodać należy, że seria jest już przeznaczona dla nieco dojrzalszej publiczności :) Widać to zarówno po treści jak i klimacie serii. :) Polecam serdecznie. :)

emidelapointe

Podpisuję się pod każdym słowem :) Jestem dopiero po pierwszym odcinku, ale wszystko wskazuje na to, że będziemy mieć przewodnią zagadką pomiędzy odcinkami. Bardzo fajny pomysł zrealizowany podobnie jak zagraniczne seriale, w których główna historia jest opowiadana przez cały sezon. Polecam wszystkim bez względu na wiek :D

ocenił(a) serial na 9
ultimate

Również się pod tym podpisuję. Myślałam, że zaserwują nam coś o wiele gorszego, a tu niespodzianka. ;)

qlenaa

Właśnie obejrzałem ostatni 26ty odcinek. Cudowny serial. Rewelacyjna historia z nutką tajemnicy, świetnie napisane wątki dla poszczególnych postaci i olbrzymi cliffhanger na koniec ;) Dobrze, że WB zapowiedział 2 sezon. Mam nadzieję, że w 2012 będzie :]

ocenił(a) serial na 9
ultimate

A wiesz może gdzie można zleźć online lub ściągnąć odcinki 11 i 12? za wszelkie info będę wdzięczna :D

kwiatek1640

http://torrenty.org/torrent/630653
i http://torrenty.org/torrent/630939 :)

ocenił(a) serial na 10
MrsRider

ja pobrałam wszystkie odcinki z chomikuj :D
bardzo mi sie podoba ta seria a też myślałam że będzie głupia jest lepsze o wiele niż te ostatnie np. Kudłaty i scooby doo na tropie to to wogóle nie oglądałam .... szczeniak zwany scooby doo też raczej nie ale to jest bomba tak jak te poczatkowe ( gdzie jesteś scooby doo , nowy scooby doo i co nwego u scoobiego .... te podobał mi sie najbardziej :D
polecam wszystkim pomimo tego że mam 14 lat kocham scoobiego ... :!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jesi1997

Ja nigdy nie przepadałam za tą bajką, ale teraz, na starość zmieniłam zdanie - dzięki tej serii właśnie. :D

jesi1997

Świetny serial żeczywiście inny niż te poprzednie zwłaszcza że pojawia asię w nich miłość.Bardzo lubie tą piosenke co śpiewa Daphne.Ja mam 33 lata i nigdy nie zrezygnuje z scoobiego i reszty.

ocenił(a) serial na 6
emidelapointe

Ja również się zgadzam. Strona audiowizualna dopracowana do perfekcji. Serial utrzymany w konwencji ,,Scooby Doo: Where Are You?". Szkoda, że twórcy spłaszczyli trochę niektóre postacie (np. Freda) i na siłę upchnęli wątki sercowe, ale poza tym jest bardzo dobrze. Widzę też tutaj sporo odwołań do klasyków. Np. aktor z odcinka o Poczwarze- Vincent Van Ghul do złudzenia przypomina mi Vincenta Price'a. Generalnie spodziewałem się czegoś dużo gorszego sądząc po ostatnich komercyjnych tworach ze Scoobym. Co prawda jeszcze nie obejrzałem całej serii, ale dążę do tego. No i pozostaje czekać na drugi sezon. :)

ocenił(a) serial na 10
MasterOfCookies

Sezon pierwszy czyli 26 odcinków zrobiły na mnie nie małe wrażenie, cała seria utrzymana jest w niepewności non stop( choć łatwo można odgadnąć większość złoczyńców), to sama zagadka kryształowego zdroju jest cudna. Stara i nowa brygada jest dość ciekawym połączeniem a dużym zaskoczeniem był ostatni odcinek o Fredzie, bardzo mnie zaskoczył i to pozytywnie. Co do całej serii na pewno jest to mi się wydaję najlepsza seria o Scooby-Doo jaka w ogóle wyszła.

ocenił(a) serial na 10
Habro

zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami a wie ktoś może kiedy wyjdzie 2 sezon i w ogule ile będzie sezonów??

ocenił(a) serial na 10
stolcia

Sam z chęcią bym się dowiedział :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones