PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538788}

Scooby-Doo i brygada detektywów

Scooby-Doo! Mystery Incorporated
7,2 5 529
ocen
7,2 10 1 5529
Scooby Doo i brygada detektywów
powrót do forum serialu Scooby-Doo i brygada detektywów

Czy będzie sezon 3?

ocenił(a) serial na 9

Hej oglądałem wszystkie odcinki tego filmu. Bardzo mi się podoba. Czekam na sezon 3 i jeśli to
będzie możliwe to na 4, 5 itd.

kamil98760

Raczej nie a szkoda.. serial ma zamknięty charakter tzn. wszytko wyjaśnili iw tych 52 odcinkach, choć nie widziałem jeszcze dwóch ostatnich odcinków. Jakby był nowy serial o Scoobym w tym stylu to czemu nie, ale takiej historyjki drugi raz się zrobić nie da.. To byłoby już naciągane.

ocenił(a) serial na 9
skoczek_narciarski

No tak ale w ostatnim odcinku jest o tym że wszystko wróciło do normy i że jadą do pana E który jest już dobry. Po drodzę mają mieć sporo zagadek... Tak mówili: ,, Po drodze będziemy mieli mnóstwo zagadek do rozwiązania''...

kamil98760

Tym panem E jest kto inny:) Fakt końcówka postawiła sprawę otwartą, chociaż z tego wynika tyle ze nie będzie już kryształowego Zdroju w kolejnej nowej serii.. szkoda. Na razie minęły 3 lata i cisza co od nowej serii.

ocenił(a) serial na 9
skoczek_narciarski

No szkoda... Ale może za to zrobią jakiś nowy serial scooby doo? :D

kamil98760

Pewnie prędzej czy później powstanie:) Ale przynajmniej PEŁNOMETRAŻOWE FILMY ze Scoobym powstają co roku:).

ocenił(a) serial na 9
skoczek_narciarski

No to to na pewno. :D

kamil98760

Jak już pewnie czytaliście, albo nie, to podobno ma się pojawić w Polsce na przełomie lat 2019/2020 3. sezon tego oto serialu, a potem w 2021roku kolejny, 4. sezon. Amerykańskie produkcje będą oczywiście opublikowane wcześniej. Na razie nie ma jeszcze szczegółów ani zarysów fabuły. Trzeba po prostu czekać na rezultaty i być dobrej myśli, że premiera będzie miała miejsce, to będzie to coś fajnego.
Pozdrawiam wszystkich uczestników dyskusji! Czuwaj!

ocenił(a) serial na 10
Rudolf_Ratzinger

Skąd masz takie informacje ?

Kinomaniak567

Mam swoje źródła. Zazwyczaj informacje z nich się sprawdzają. Trzeba też brać pod uwagę nawet najgorsze scenariusze (że jednak nic nowego nie powstanie).
Ale i tak trzeba być dobrej myśli!
Pozdrawiam!

Rudolf_Ratzinger

No, niestety, nic się na razie nie stanęło się :C

Filipini123

Szkoda. I raczej nie powstanie kolejny sezon :(
Gdy wpiszesz w google scooby doo i brygada detektywów wyskoczy data pierwszego odcinka czyli 5 kwietnia 2010 i data ostatniego odcinka 5 kwietnia 2013. Drugą sprawą jest to, że ten serial powstał 10 lat temu, a ostatni odcinek pojawił się 7 lat temu. Raczej jest to niemożliwe żeby po tylu latach powstał kolejny sezon. Trochę smuci mnie fakt że jeden z najlepszych seriali związany ze Scooby Doo miał tylko 2 sezony. Mogli przecież pociągnąć tą historie dalej. Koniec drugiego sezonu i tak zostawił wiele zagadek.
Pytaniem jest dlaczego nie kontynuowali serialu skoro zakończenie na to wskazywało?

wikimiki9900

Owszem na wikipedi jest data ostatniego odcinka ale jest to data tego, który ostanio powstał a nie na pewno ostatniego myślę że po pandemi Worner Broes zrobi kolejny sezon aktuałnie jest niemożliwe z powodu pandemi

jaroslawmirowski38

sorry za literówki

jaroslawmirowski38

gdzie obejrzeć s2
po tym jak wrócili z tej zagadki która była jedną z najważniejszych ?

ToCosZadhd_amora

aktualnie na netflixie :p

ocenił(a) serial na 10
Rudolf_Ratzinger

niestety 2023 rok wciąż nic nie ma :) dużo bym oddał aby to kontunowaly lecz jest jak jest! :O

kamil98760

a może to było nawiązanie już do zwykłych odcinków scoobiego, które już powstały i są o tym, że podruzuja i rozwiązują zagadki. Może w ten sposób chcieli zakończyć i nie wydawać kolejnych sezonów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones