PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538788}

Scooby-Doo i brygada detektywów

Scooby-Doo! Mystery Incorporated
7,2 5 528
ocen
7,2 10 1 5528
Scooby Doo i brygada detektywów
powrót do forum serialu Scooby-Doo i brygada detektywów

No i jesteśmy po finale drugiego sezonu, który jednocześnie jest finałem serialu. Trochę szkoda, ale producent wykonawczy od początku mówił, że mieli historię rozpisaną na 52 odcinki. Jak mi się podobało zakończenie? Dla mnie rewelacja!
Trzeba przyznać, że scenarzyści ostro zaszaleli z wątkami pod koniec, ale zrobili to ze smakiem i końcówką piękne domknęli całość. Nowy Scooby to bajka, której poziom, jak i cała stworzona tajemnica stoi na poziomie zagranicznych seriali.
Porównałbym go do ostatnio zakończonej produkcji, ale byłby to spoiler ;) Świetna muzyka Roberta J. Krala trzymała poziom do samego końca (wiele bym dał, aby wydali soundtrack). Z chęcią oglądałbym 3 sezon, jakby takowy powstał bo
furtka by kontynuować została otwarta, ale raczej nie ma na to szans. Na pewno miło będę wspominać czas spędzony na oglądaniu i snuciu teorii. Normalnie jak w LOST :) Podobno w maju w polskim Cartoon Network zostaną wyemitowane
końcowe odcinki. Polecam! Ciekawe, jaki będzie nowy serial z kultowym psem w roli głównej. Oby był równie udany, jak ten! Na pewno sprawię go sobie na dvd :]

ocenił(a) serial na 8
ultimate

Jeszcze nie oglądałem, zamierzam włączyć się do akcji w maju, razem z polską wersją. Ale trzeba przyznać, że serial faktycznie jest dobrze przemyślany, trzyma w napięciu i naprawdę może powodować "ciary". Trzymam kciuki za Freda i Daphne, żeby się w końcu zeszli ze sobą i mam nadzieję, że w następnym serialu twórcy nie ograniczą się tylko do fabuły łapania ludzi w maskach i będzie tak klimatycznie jak przy SD:Brygada Detektywów. :D

ultimate

Gdzie mozna znaleźć ostatnie odcinki brygady ????

beatka1002

Wszystkie odcinki możesz znaleźć w serwisie bajkitv . pl ; ) W jakości HD i z polskim dubbingiem. Miłego seansu ;) Ja teraz czekam na wydanie dvd drugiego sezonu :D

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Dla mnie jest to świetna seria pierwszy raz gdy oglądałem Scoobiego momentami przeszedł po mnie dreszcz.
Pomijając fabułę itp podobało mi się również to, że w tej serii rzeczy zaczerpnięte z wcześniejszych serii np kostiumy w muzeum.
Końcówka zdziwiła mnie, aż się prosi o 3 sezon nawet "klasyczny":p

Kakaduu

Ano dokładnie, nic dodać, nic ująć. Mam podobne odczucia. Chciałbym bardzo 3 sezon. Faktycznie mogliby zrobić alternatywną wersję pierwszego serialu i postacie z muzeum od nowa do złapania :D Wiele bym dał jeszcze, aby wydano muzykę Roberta J Kralla z tego serialu. Niezwykle klimatyczna. Cóż pozostaje się cieszyć dwoma naprawdę bardzo dobrymi sezonami. Jak wspomniałem czekam na wydanie na dvd 2 serii w Polsce i obejrzę raz jeszcze :D

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Nie chciałbym "powtórki z rozrywki" wolałbym raczej coś innego, i przypomniałem sobie kolejny plus, a mianowicie to, że potwory nie są "monotematyczne" tzn są "oryginalne":p tylko wampir pokazał się po raz któryś.
Podobał mi się odcinek z Błękitnym Sokołem taki "świeży temat" zaczerpnięty z ostatniego filmu:)
Co do wydania 2 sezonu na DVD według mnie raczej marne szanse są:( ahh dziurawą kolekcję chyba będę miał.
Powiny również wydać tak przy okazji serie "Scooby Doo show" (marzenia:p).

Kakaduu

Czemu marne szanse są? Co prawda z małą obsuwą, ale raczej wszystko wydają u nas ze świata SD. Dopiero zakończyła się emisja na CN, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Myślę, że w okolicach września - października dostaniemy na dvd pierwsze 14 epków :) Co do Sokoła to faktycznie ciekawy odcinek. W pierwszej i drugiej serii 14 odcinek był hołdem dla dawnych seriali. W 2 serii był Blue Falcon i przedstawienie jego historii, a w 1 klasyczna kreska znana ze SD Where Are You? Niemniej jednak nawiązanie do Twin Peaks'u i głos karła (w oryginalnym dubbingu prawdziwy aktor z Twin Peaks'u) świetne :)

ocenił(a) serial na 10
ultimate

Jednak zwracam honor właśnie przed chwilą w sklepie internetowym widziałem cześć 6 (premiera 6 grudnia) :)

Kakaduu

Podpytywałem dystrybutora to odpisywali mi tylko, że "prace wrą", ale konkretnej daty nie podali :) Także dzięki za info ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones