PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538788}

Scooby-Doo i brygada detektywów

Scooby-Doo! Mystery Incorporated
7,2 5 506
ocen
7,2 10 1 5506
Scooby Doo i brygada detektywów
powrót do forum serialu Scooby-Doo i brygada detektywów

Ktoś podejrzewa (albo wie) o co chodzi ze Scrappym? Bardzo mnie to ciekawi ;)

Ponurge

Cameo ze Scrappym to było nawiązanie ze strony scenarzystów do jego niepopularności. Scrappy dla fanów Scooby'ego jest tym samym co Jar Jar Binks dla fanów Star Wars. I pozostają domysły fanów :).

OGPUEE

Ja tam bardzo lubiłem tego szczeniaka przynajmniej w pierwszej kreskówce z nim

użytkownik usunięty
Ponurge

może było to nawiązanie do fabularnego filmu "Scooby Doo" z 2002, tam Scrappy okazał się zepsutym i parszywym przestępcą, całe zamieszanie w filmie było spowodowane przez niego

ocenił(a) serial na 9

Też o tym pomyślałem. To chyba jedyne logiczne wyjaśnienie dlaczego Scrappy trafił do muzeum i dlaczego Tajemnicza Spółka obiecała sobie ,,nigdy więcej o nim nie rozmawiać".

Ło jezu, a więc o to chodziło O_o. Ja serio myślałem, że może on zdechł, a tu taki zonk. To chyba by wyjaśniało tę obietnicę, żeby nigdy o nim nie rozmawiać. Liczyłem, że oni to wyjaśnią póżniej, ale nic nie zostało o tym wyjaśnione. Szkoda, bo mogli chociaż dodać małe wyjaśnienie.

Ponurge

Trochę mi go szkoda, przecież bohatersko mógł walczyć z stworami :(

Ponurge

Flim Flam pozdrawia
Znowu wszyscy o nim zapomnieli

janek_wyrzykowski

no, szkoda, że potem już o nim więcej nie wspomnieli, choćby wyjaśnić tę obietnicę. Ja myślałem, że im zdechł, a to coś innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones