PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538788}

Scooby-Doo i brygada detektywów

Scooby-Doo! Mystery Incorporated
7,2 5 506
ocen
7,2 10 1 5506
Scooby Doo i brygada detektywów
powrót do forum serialu Scooby-Doo i brygada detektywów

magnific

ocenił(a) serial na 10

Nigdy nie byłem fanem historii o scoobym doo bohaterowie byli papierowi, a całość schematyczna. Jednak dotarły do mnie wyjątkowo pochlebne opinie o tej produkcji i z ciekawością zasiadłem za monitorem. Zanim się obejrzałem zaciekawienie przerodziło się w naprawdę silną fascynacje. Ten serial z jego mrokiem, humorem, autoironią i intrygującymi bohaterami jest absolutnie fantastyczny. Uznana i właściwie klasyczna już marka została odświeżona w najlepszy możliwy sposób twórcy bowiem nie poszli w realizm, ale wykorzystali całą te dziwną konwencje i przerobili ją dając mnóstwo humoru, pełnokrwiste postacie ale też i groze jednocześnie zachowując jej charakterystyczne elementy. Twórcy świetnie żonglują róźnymi popkulturowymi motywami mamy np. odcinki nawiązujące do np. lśnienia czy koszmaru z ulicy wiązów i niekoniecznie idzie wtedy w parodie. Widać, że mamy do czynienia z czymś przemyślanym i konsekwentnym. Więc ludzie zabierać się za oglądanie

użytkownik usunięty
Wostock

Fakt, śmieszny serial.

ocenił(a) serial na 9
Wostock

Dokładnie tak samo miałem z tym serialem :) Ocena zdecydowanie za niska na Filmwebie, z ciekawości ile masz lat ?

ocenił(a) serial na 10
ostatnisprawiedliwy_1771

22, a tak w ogóle dobrze wiedzieć, że są inni ludzie, którym się to podobało

ocenił(a) serial na 9
Wostock

Oj dużo jest takich ;) wystarczy nie sugerować się oceną na filmwebie i sprawdzić ocenę na imbd :) 7.9 to ocena o dużo bardziej sprawiedliwa niż ta tutaj.

ocenił(a) serial na 9
Wostock

Perełka, absolutnie wyjątkowa jeśli chodzi o przygody scoobiego :)

Wostock

No to prawda, super kreskówka. Klasyczny serial był do bólu powtórny i był dobry tylko przez kilkanaście pierwszych i potem już nie ogląda się tak dobrze. Dodatkowo fakt, że jak wiele starych seriali, był pozbawiony głównej fabuły i miały historię tylko na każdy odcinek przez co wychodził serial pozbawiony tożsamości, ciągłości dynamiki i takie ogólnie bez głównej historii nawet w tle. Zawsze takie kreskówki nie były dla mnie najlepsze. Ale brygada detektywów to już jest sztos, zupełne przeciwieństwo klasyki z zachowaniem pewnych rdzeni marki jak paczka scooby-ego, ich pojazd i ich śledztwa z tajemnicami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones