PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839647}

See

7,4 8 111
ocen
7,4 10 1 8111
See
powrót do forum serialu See

Cudo! 2 sezon lepszy od 1!

ocenił(a) serial na 9

Cudowny! Dawno nie widziałam tak dobrego serialu. Emocje jak przy pierwszych sezonach Gry o tron. Fabuła, bohaterowie, krajobrazy, coś pięknego! Co prawda trzeba wsiąknąć w ten klimat, przy pierwszym sezonie nie byłam przekonana ale im dalej tym lepiej. 2 sezon powala, pięknie nagrane walki i brutalność, coś wspaniałego. Polecam nie czytać komentarzy i nie oglądać trailerów, po prostu dać się ponieść.

ocenił(a) serial na 9
vados

Emocje jak przy pierwszych odc Gry o tron ! Potwierdzam ! Człowiek walczy, krzyczy, płacze i uśmiecha się wraz z bochaterami jeśli pójdą dalej to GoT będzie miała godnego rywala !!

ocenił(a) serial na 9
vados

Tak

vados

Jak na serial o takich klimatach, ten jest elegancko zrobiony. Zazwyczaj tego typu filmy sa strasznie tandetne. Czytałem sporo narzekań że fabuła dziurawa, że bohaterowie nielogiczni itp. Każdy ma prawo do swoich surowych opinii, mam nadzieję że nie zniechęci to ludzi do oglądania, Ja osobiście polecam.

vados

Chyba żartujesz. Drugi sezon od samego początku to beznadziejny lewacki crap. Pierwszy sezon był ciekawy z fajnymi wątkami. Drugi to żart i powielanie debilnych schematów i peda…stwa na siłę całkowicie bez sensu. Nie to, żeby pierwszy był jakiś wyjątkowy, ale przedstawiał wszystko w ciekawy sposób.

ocenił(a) serial na 9
Dulk9

Nie zgadzam się ale to twoje zdanie. Każdy ma prawo do własnego :) miłego dnia!

vados

Witam. Gdzie to można obejrzeć ?

atrax33

W komputerze.

vados

Kocham ten serial, przekonał mnie bardziej niż GoT.

ocenił(a) serial na 5
vados

Owszem walki sa dobrze zrealizowaane i ratują to coś ale pasują tam troche jak piesc do nosa Momoa zamiast marnować czas na ten serial którzy wszyscy zapomną mógł wziąść udział w jakimśs mega klimatycznym Dark Fantasy gdzie nie musiałby udawać slepca : D

ocenił(a) serial na 9
vados

Witam, na pewno lepszy??? ,bo przyznam że korci mnie, aby wreszcie się wziąć za ten serial, choć założyłem swój post, z nadzieją że może kiedyś wyjdzie wersja z lektorem pl.

ocenił(a) serial na 9
szaki3

Moim zdaniem warto :) Ale każdy ma swój gust także musisz się sam/sama przekonać ;)

ocenił(a) serial na 9
vados

No i po korciło mnie, aby zacząć... Pierwszy sezon poleciał mi jak krew z nosa... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones