PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180741}

Sekretny dziennik Adriana Mole'a lat 13 i 3/4

The Secret Diary of Adrian Mole Aged 13 3/4
7,6 332
oceny
7,6 10 1 332
Sekretny dziennik Adriana Mole'a lat 13 i 3 4
powrót do forum serialu Sekretny dziennik Adriana Mole'a lat 13 i 3/4

Świetny serial !

ocenił(a) serial na 10

Pamiętam jak TVP2 emitowała ten serial w końcu lat 80-tych, chyba w czwartki. Świetny serial dla młodzieży ! Bez wulgaryzmów ! Dzisiejsze seriale dla nastolatków to chała !!!

ocenił(a) serial na 10
kaczor_78

?Tak zgadza sie to byl czwartek, przypomina mi sie takze ze niredlugo po emisji tego serialu lecial he-man:). To byly najbardziej wyczekiwane przeze mnie filmy:). Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
GESTRAZ_2

Też pamiętam, ale to się miło oglądało!

ocenił(a) serial na 8
ZSGifMan

Chyba jeden z pierwszych takich seriali...
A na pewno w Polsce, dopiero później pojawiły się "Cudowne lata".
Dziś jest masa takich seriali, filmów, ale żaden nie może aspirować do tej sentymentalnej "kultowości", jaką osiągnął ten serial ;)

ocenił(a) serial na 8
Montago

Prawdę mówiąc nie pamiętam co było pierwsze, czy te lata czy dziennik, ale oglądałem oba :)

Offtop:
Ośmiornica, Crime Story... to były wtedy hity!

ocenił(a) serial na 7
kaczor_78

Rok 1991 :)

giovanni50

Premierowo niniejszy serial leciał na pewno wiosną ’88 w czwartki na Dwójce. Aczkolwiek w 1991. roku mogły być powtórki.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 8
oseltamivirum

Może kilka razy powtarzali, bo jestem pewien że mógł być emitowany nawet w roku powstania, czyli 1985.
Jak zacząłem oglądać, to pamiętam, że miałem mniej lat niż bohater serialu, i dopiero w czasie emisji "dogoniłem" tytułowego Adriana.
Więc serial musiał mieć premierę w latach 85-86.
A był tak dobry, że mi mocno w pamięć zapadł ;)
Natomiast powtórka w 91 była, pamiętam że na video nagrałem parę odc, ale to już nie było to wrażenie, co parę lat wcześniej...

Montago

„Cudowne lata” pojawiły się w Polsce dokładnie podczas wakacji 1990. Tego samego lata pojawiły się w krajowej telewizji też takie kultowe seriale jak wspomniane „Crime Story”, „Partnerzy” (oryg. Sidekicks) i jeszcze parę innych.
Czy „Sekretny dziennik…” był emitowany wcześniej niż we wspomnianym 1988 roku? Nie kojarzę. Pamiętam za to na bank emisję ’88 w czwartkowe wieczory, co potwierdzają ramówki ze starych gazet.
Pozdrawiam serdecznie :)

Montago

Montago, a czy posiadasz jeszcze te nagrane odcinki na VHS??

kaczor_78

Zgadza się, bez wulgaryzmów, z jakąś dozą pruderii potrzebną do zobrazowania zabawnych perypetii związanych z dojrzewaniem. Dzisiaj to by sobie fizjologicznych szczegółów nie żałowali.

Jack_Holborn15

fakt, dzisiaj mierzenie penisa linijką pokazano by w sposób bezposredni ha ha ha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones