PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685069}

Sense8

7,9 36 736
ocen
7,9 10 1 36736
6,8 4
oceny krytyków
Sense8
powrót do forum serialu Sense8

Koniec sense8

ocenił(a) serial na 10

Dzisiaj Netflix ogłosił, że nie będzie trzeciego sezonu serialu :(

smutek i żal

ocenił(a) serial na 10
xan35

Nie mogę w to uwierzyć, to ich najgorsza decyzja...
#RenewSense8

xan35

a mnie nie dziwi, drugi sezon bardzo slaby, trzeba sie mocno nameczyc zeby dobrnac do konca

ocenił(a) serial na 7
xan35

Zasłużyły na to siostrzyczki, kosztem fabuły jeszcze bardziej rozwinęli temat uniwersalnej miłości- Hej rozumiemy! Każdy jest taki sam i równy a miłości się nie ocenia przez płeć. Wydaje mi się, że wszyscy zrozumieli co chcą przekazać już przy pierwszym sezonie. W ogóle co to było... Nawpychali zapychaczy a w ost odcinku dali tyle akcji że człowiek się zastanawiał czy przez przypadek nie pominął kilka odcinków. A był taki potencjał w historii..

ocenił(a) serial na 9
Kruchy_serious

Też jestem podobnego zdania. Pierwszy sezon był nieco lepszy. Był lepiej zrobiony, lepiej skonstruowany i zagrany. Sceny wspólne były bardziej odlotowe(pare w drugim też dawało radę). Finał był lepszy, miał jakąś logike i napiącie.

ocenił(a) serial na 10
xan35

Wielka szkoda. Uważam, że to jest totalny brak szacunku do widza. Dla nich liczą się tylko te słupki oglądalności. A tak naprawdę powszechnie wiadomo, że jest to w ogóle nie miarodajne, gdyż w dobie internetu duża większość ogląda serial online.

Serial miał bardzo oryginalną fabułę, piękne zdjęcia, dobrą grę aktorską. Jest na rynku tyle gniotów, które mają po kilka sezonów a dobre seriale się ściąga.

ocenił(a) serial na 7
KamilFan

To jest serial netflixa, wszyscy to oglądają online.

KamilFan

Czyli co, nie wiesz nawet, że to serial netflixa i czym jest netflix a piszesz o szacunku do widza, żartujesz?

MikeParcero

Koledze chodzilo zapewne o to ze ludzie ogladaja to na necie, na roznego rodzaju darmowych stronach, a to juz w slupkach ogladalnosci netflixa sie nie znajduje.

ocenił(a) serial na 8
xan35

Nie smutek i żal, tylko wkurv.

ocenił(a) serial na 10
xan35

Szczerze mówiąc to ryczeć mi się chce, najlepszy serial, jak widziałem w życiu. Zaangażowałem się.

użytkownik usunięty
eryk65

to jeszcze wiele przed tobą, skoro tę szmirę uważasz za dobry serial

ocenił(a) serial na 10

Patrząc na twój profil - przed tobą jeszcze więcej, a wtedy wrócisz i przyznasz mi rację, a jeśli nie to również będę miał to w dupie :]

użytkownik usunięty
eryk65

o chui to mi pojechałeś, proszę, powiedz mi w czym ten serial cię tak poruszył, swoim brakiem realizmu? (nawet nie mówię o tym, że są rzeczy paranormalne, to jest akurat ciekawy wątek) Czy może dzięki temu, że na pierwszym planie pojawia się wątek lgbt? Nic do tego nie mam, ale nawet o takiej tematyce jest pełno lepszych filmów. A może ten cukierkowy klimat? Serio, wytłumacz mi

ocenił(a) serial na 10
eryk65

też, cały serial to arcydzieło <3

drugi sezon o wiele mocniejszy od pierwszego. a oni to przerywają :/

będzie kontynuacja głupiego Riverdale, do tego 13 reasons why (całowicie się nie zgadzam, bo historia została wyczerpana) a sense8 anulowali... masakra

ocenił(a) serial na 8
xan35

Niestety, ale I i II sezon są jak dwa zupełnie różne seriale. I szokuje, łamie tabu, zaskakuje i zawiera wiele akcji polegającej na współpracy połączonych. Niestety w II sezonie zrezygnowano z tego wszystkiego i postawiono na akcję.

xan35

Powstanie dwugodzinny odcinek specjalny, kończący historię przedstawioną w serialu.

ocenił(a) serial na 10
dansty

całe szczeście :D

ocenił(a) serial na 9
dansty

Jak to Lana napisała, "after that..if this experience has taught me anything, you NEVER know.”

dansty

Oby tak się stało, zbyt dużo wątków zostawionych, no cóż trzeba szukać kolejnego serialu na Netflixie i nadrabiać zaległości w serialach ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones