PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685069}

Sense8

7,9 36 694
oceny
7,9 10 1 36694
6,7 3
oceny krytyków
Sense8
powrót do forum serialu Sense8

Wziąłem go do ust i myślałem o komunii świętej... No na prawdę.. Ogólnie serial bardzo mi się podoba ale mam wrażenie że gdyby Andy sam zajął się reżyserią to byłoby lepiej.

ocenił(a) serial na 6
Kruchy_serious

Nie pamiętam tej sceny. Rozwiń, proszę.

ocenił(a) serial na 7
_Garret_Reza_

W 9 odcinku gdy Lito opowiada Nomi o jego randce z Hernando w Muzeum i wizycie w toalecie.

ocenił(a) serial na 6
Kruchy_serious

Scenę już kojarzę.

Tak ogólnie to było kilka takich dziwnych momentów, ale żadnego nie pamiętam w sumie. Tylko ten co się udał, gdy na końcu policjant pyta Lito, czy się znają, i słyszy w odpowiedzi: "Tak. Uprawialiśmy seks". A potem minuta konsternacji :D Chociaż pewnie jestem jedynym, którego ta scena ubawiła.

_Garret_Reza_

ja padłam przy tej scenie ze śmiechu, oglądałam ją parę razy więc nie jesteś sam

ocenił(a) serial na 8
Kruchy_serious

A co wolałbyś jakby opowiadał o soczystych minetkach, albo moczeniu w kuciapce? Postać jest gejem, wiec to oczywiste, że będzie relacjonował w taki a nie inny sposób. Nie można od postaci gejowskich wymagać świętojebliwego ugrzecznienia względem postaci hetero, które notorycznie w serialach pokazują oraz opisują heterycki seks w niewybredny sposób.

ocenił(a) serial na 10
Kruchy_serious

Takie slowa nie padly, w oryginale jest " Przykleknalem i wzialem go do ust, jakbym przyjmowal komunie sw". Po kiego grzyba ktos mialby myslec o przyjmowaniu ciala Chrystusa podczas robienia loda? Blad w tlumaczenie powoduje, ze z niebanalnego porownania zrobiles ostro zboczona scene ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones