PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685069}

Sense8

7,9 36 720
ocen
7,9 10 1 36720
6,8 4
oceny krytyków
Sense8
powrót do forum serialu Sense8

obrzydliwe

ocenił(a) serial na 6

Twórcy filmu mieli fajny pomysł. Wątek sensorian, empatów bardzo na plus. Jednak jest to serial dla osób homoseksualnych. Mnie brzydziły sceny seksu homo. I to nie wynika z uprzedzeń, tylko z natury. Odruch wymiotny towarzyszył mi przy każdym zbliżeniu pań, a panów zwłaszcza. Bez przewijania nie dało się.
Kolejna zrypana kwestia to relacja Kali z Wolfgangiem i ... ze swoim mężem. Można pomylić uczucie ulgi, przyjaźni, litości z czymś więcej. Jednak gdy pojawia się relacja miłosna pomaga w różnicowaniu. Wolfgang w trójkącie... Nie. To już jest świat LGBT, który nas heteryków nie czuje i nie rozumie.

boria_legia

Nie jestem homoseksualny, jednak takie sceny mi nie przeszkadzały.

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Rozumiem i szanuję, ale we mnie wywoływało to odruch wymiotny i ciarki żenady. Nie jestem homofobem, ale sam akt fizycznego zbliżenia panów wywołuje we mnie reakcję jak na widok otwartego złamania.

boria_legia

Cóż też rozumiem każdego co innego obrzydza, mnie akurat to nie rusza jestem już przyzwyczajony ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones