PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850114}

Sex/Life

5,7 9 738
ocen
5,7 10 1 9738
4,5 2
oceny krytyków
Sex Life
powrót do forum serialu Sex/Life

Podobał mi się ten serial, ponieważ porusza temat psychologi kobiety, która ma wszystko ale brakuje jej bycia pożądaną. Myślę, że wiele kobiet z wiekiem potrzebuje jeszcze więcej seksu ale w związku niestety ze strony mężczyzny ważniejsza jest praca, naprawa samochodu itp. Gdzieś życie jest przepełnione obowiązkami a zapomina się, że osoby które kochamy potrzebują czuć się piękne i zauważane. Poruszone jest wiele tematów w tym serialu o których się nie mówi. Jeżeli się nie mówi o swoich potrzebach zaczyna się uciekać do świata fantazji, która może nas niszczyć od środka. Szkoda, że w życiu tak wiele z czasem się wypala ale trzeba nad tym pracować. Podobała mi się rolą męża, ale dowiedział się za późno co jest nie tak. Kobieta jest związana z rodziną ale nie czuje się kobieco. Serial wydał mi się bardzo prawdziwy ale nikt się nie przyznaje w życiu codziennym do swoich wątpliwości!!! Żyjemy w świecie pozorów i przedstawiamy nasze życie tak by inni widzieli je kolorowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones