Sex Life
powrót do forum 1 sezonu

Jak tylko usłyszałam o typiarce, która żali się na to, że jej mąż nie chce z nią uprawiać przygodnego seksu (bo spoiler jest jej mężem) to zaczęłam się śmiać w niebo głosy. Jak tępym, głupim i rozpieszczonym przez życie trzeba być, żeby uważać za swoją tragedię życiową coś takiego. Mogę jedynie powiedzieć od siebie, że wybory wyborami, ale nikt nie wmówi mi że istnieją ludzie, którzy postrzegają swoje życie za tragiczne ze względu na to że mieszkają w trzypiętrowym domu dla bogaczy z wielkim ogrodem i dwoma kochanymi dzieciakami. Nierealne, głupie i krzywdzące

ocenił(a) serial na 6
vklosv

Oczywiście, bo osoby dobrze sytuowane i z teoretycznie poukładanym życiem nie mają prawa za czymś tęsknić czy być nieszczęśliwe. Zaprezentowałaś bardzo prosty i wąski punkt widzenia.
Każdy ma prawo pragnąć od życia czegoś więcej czy czegoś innego, bez względu na to, co w danej chwili ma. Inna sprawa czy warto dla czegoś takiego rozwalać sobie dotychczasowe życie, no ale to już prywatna sprawa osoby, która się na taki krok decyduje.
Tu bohaterka postawiła siebie i swoje szczęście ponad wszystkim innym, łącznie ze szczęściem jej dzieci, i miała do tego prawo, chociaż w prawdziwym życiu pewnie nie skończyłoby się to tak bajkowo jak tutaj.

ocenił(a) serial na 6
vklosv

Myslisz naiwnie ze pieniadze dadzą komus szczęscie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones