PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Wybaczcie za zwłokę. Nie było mnie w domu :);

muzyczeeek

Nic się nie stało ;) Wszystko jest ok ;)

Możemy dyskutować dalej ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

no to mamy kolejny temat do zapisania ;)

mistrzyniF1

Tak ;)

ocenił(a) serial na 9
muzyczeeek

Lepiej późno niz wcale ha ha

Ja na dziś kończę swój limit
Do zaś dziewczyny i chłopaki ha ha

ocenił(a) serial na 10
sloneczkO_1

Boże ile można jeszcze czekać na Sezon na miłość kurde mimo tych ostatnich odcinków ja po prostu nie potrafię jakoś wytrzymać :)

muzyczeeek

Czekanie zwiększa apetyt :D

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Uważam ze jak teraz objrzymy po turecku to i tak będziemy z niecierpliwością czekać na emisje w Polsce o ile Puls wykupi :);

muzyczeeek

Proszę tutaj nowe zdjęcię SnM II Mete i Ayaz - podpisane Gdybyś miał wybierać między miłością i przyjaźnią, co byś wybrał ?
https://pbs.twimg.com/media/CPgieaKWoAEeaLk.jpg

buterfly

Jeszcze mały news nie zdradzający nic, ale wiadomo że wyjdzie serialowi na + ;)

W rozmowie dla Magazin Postasi jeszcze z planu w Rzymie, Ozge powiedziała, że w nowy sezon będzie pełen miłości .

buterfly

"nowy sezon będzie pełen miłości" - oby tak było :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

niech będzie miłość, ale bez niepotrzebnych dramatów, plizzz
bo te kłótnie Sibel i Ilkera i inne dziwne pierdooy nie są nikomu na rękę

mistrzyniF1

Jakieś problemy muszą być, bo byłoby za sielankowo ;)
Jednak niech wszystko będzie z umiarem i sensem.

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

toć ja wiem ;)
ale kaman, oszukany ślub z przyjacielem chłopaka? niefajne ;>

mistrzyniF1

Ale ja mówiłam o 2. serii ;)
Że jakieś zawirowania pewnie będą, ale niech nie wymyślają głupot jak właśnie np. z tym udawanym ślubem w 1.serii

muzyczeeek

Tu to samo zdjęcie Metego i Ayaza, ale większe ;)
Piękny Ayaz wyraźniejszy ;)))
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/12032873_8173599350365 83_4155230616454936023_o.jpg

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Czy kiedy kolwiek Ayaz nie był piękny ?

ocenił(a) serial na 8
muzyczeeek

on jest boski zawsze i wszędzie :D

mistrzyniF1

Ten filmik EiZPerAng wstawiła na telenowele.fora.pl.
https://www.youtube.com/watch?v=RzUxYS8H8Qo

Uśmiałam się na nim ;)

Najbardziej rozbawił mnie moment od 1:54, jak Ayaz mówi "chciałbym się z tobą nigdy nie ożenić", a w tle leci piosenka
"Co ja zrobiłem, że się ożeniłem?
Chyba pijany byłem
Zamiast Marysi, to wziąłem Krysię"

Ten fragment filmiku jest najlepszy hahaha ;)

Vanessa100

Nie no leje !!! Dla mnie najlepszy wzrok Ayaza na Oyku jak ona kelneruje i o k****** 'Oh my God' ! Genialne, kto to robi?

kocyk_

Autorka napisana przecież pod filmikiem - EizPerAng.
Ona taki sam nick ma na telenowele.fora.pl

Ja na tym filmiku kilka razy parsknęłam śmiechem.
Najlepsze - opisany przez ciebie moment i piosenka o Marysi i Krysi ;))

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Hahah dobre :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahhahahha :D
Oscara za inwencję

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

zużyłam resztki internetu, ale warto było ;D
"dowiesz się w swoim czasie" ;)

Vanessa100

Filmik rewelka też padałam ze śmiechu parę razy ;)))

Margoargo

Jeszcze mnie rozbawiło, jak uśmiechnięty Ayaz budzi się rano, a tu "Good morning, Good mooorning"
XD

ocenił(a) serial na 10
muzyczeeek

Wróciłam :). Parę dni mnie nie było...Ja już nie umiem czekać....Jeszcze tylko parę dni...a podobno ktoś ze tureckich seriali (strona na fejsie) ma się podjąć tłumaczenia na polski, ale to jeszcze nic nie jest pewne.

Paula1008

A witamy, witamy ;))) trochę tu się dzieje na tym forum, po prostu umilamy sobie czekanie na nowy sezon wymyślając różne czasem dziwne rzeczy ;))) generalnie jest wesoło ;)))

Też już przebieramy nóżkami i doczekać się nie możemy ;))) Miejmy nadzieje, ze seriale z Turcji nam pomogą i przetłumaczą odcinki sezonu ;)))

ocenił(a) serial na 10
Margoargo

Eyy a na jakiej stronie będzie można oglądać ?

muzyczeeek

Po turecku na foxie .... dziewczyny zapodadzą linka .... bo mnie wtedy nie będzie :)
Natomiast jak się uda to seriale z Turcji na fb będą tłumaczyć

Margoargo

NEWS!
Otrzymałam informację, że póki co podpisano z FOXTurkiye kontrakt na 29 odcinków drugiego sezonu. Czyli do 51 dotychczasowych dołączy 29 kolejnych, by łącznie dać 80. Jeśli ratingi będą dobre to serial zostanie przedłużony.
KM ma 4 "rywali".

News z forum seriale

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Woow

ocenił(a) serial na 10
muzyczeeek

Miejmy nadzieje ze będzie więcej odcinków

muzyczeeek

News pochodzi zhttp://www.telenowele.fora.pl napisała o tym osoba pod nickiem marta87

Przez długi czas kroczyła informacja że będzie to ok..50 odcinków razem 100 - teraz jednak wiadomo że łącznię będzie 80 a wszystko zależy od oglądalności.

Mam jednak nadzieje że gdy okaże się że będzie duża oglądalność będzie dla nich ważna jakość a nie ilość.

buterfly

Super news;)))
Właśnie zgadzam się niech jakość będzie ważniejsza od ilości oraz niech nie będzie powalonych wątków;))) między innymi przez te dziwne wątki serial mnie zaczynał przytłaczać ;))) bo inaczej nie zdzierżę ;)))

A zdjęcie urocze ;))) do miłego ;)))

Margoargo

Ja wolę mniej odcinków, ale fajnych i dobrze przemyślanych niż dwa razy tyle z czego połowa irytuje.

jagodajulia

Ja właśnie też tak wolę niech lepiej w II sezonie będzie 29 odcinków niż 50 ale za to konkretnych a nie z pokręconymi wątkami .

buterfly

Dokładnie.
Przed chwilą czytałam streszczenie 52 odcinka i nie napawa optymizmem... ciekawe o co takiego pokłócą się na weselu...

jagodajulia

Też czytałem ktoś przetłumaczył z rosyjskiego, w sumie to dużo się nie dowiedzieliśmy - jeżeli o to streszczenie ci chodzi .

,, Z powodu tego, co stało się na weselu relacje Ayaza i Oyku staną się napięte, do tego stopnia, że zmuszą Oyku, będącą na skraju załamania, do podjęcia drastycznych decyzji. Czy Ayaz zdoła przezwyciężyć swój ból, a Oyku schowa swoją dumę do kieszeni i z pomocą przyjaciół zdołają naprawić swoją relację ? Pan Nazmi zmieni życie Oyku we Włoszech. Jak wpłynie to na Oyku i bliskie jej osoby ? Pomimo wszystkich sporów, bólu i cierpienia Oyku i Ayaz byli zawsze razem. W tym sezonie na nich i ich przyjaciół czekają dramatyczne, zabawne, ale i romantyczne przygody. ''

ocenił(a) serial na 8
buterfly

o Maryjo...
nie brzmi zachęcająco jak dla mnie

mistrzyniF1

Bez przesady z tego wynika że tym razem to Ayza doprowadzi do kłótni tym samym do wyjazdu Oyku, to coś nowego zazwyczaj było odwrotnie ;)
Po za tym najbardziej zachęciło mnie to - ,, W tym sezonie na nich i ich przyjaciół czekają dramatyczne, zabawne, ale i romantyczne przygody ''.

Jeżeli będzie śmieszniej niż w I sezon to już warto obejrzeć ;)

buterfly

No właśnie. Jakby nie mogli być szczęśliwi tylko znowu jakieś problemy...

ocenił(a) serial na 8
buterfly

nie no, moje rozgoryczenie wynika z tego że wkurzają mnie wielkie kłótnie i dramaty między głównymi bohaterami ;)
a zwiastuny były fajniejsze niż opis, ale to jak zawsze w sumie

mistrzyniF1

Brzmi nawet zniechęcająco...

jagodajulia

To para wyjątkowa u n nich zawsze musi być wyjątkowo ;)

Wole to niż słodka wręcz cukierkowata miłość, wiadomo że tak w prawdziwym w życiu nie ma zwłaszcza jak jest się już małżeństwem .

ocenił(a) serial na 8
buterfly

nie no, wiadomo normalne życie tak nie wygląda, nikt normalny nie lata przecież 24/7 za rączkę po łączce, ale non stop kłótnie i jakieś nieswtorzone dramaty są tak samo nierealistyczne, a w dodatku wkurzające

mistrzyniF1

Dokładnie. Niech trochę pożyją jak normalni ludzi.

buterfly

Nie miałam na myśli cukierkowej miłości (czyli pierwsze spotkanie Oyku i Ayaza jak pary, na śniadaniu w parku), tylko normalne życie. Chyba tylko nieliczni kłócą się w dniu ślubu...

buterfly

Dokładnie o to. Wcześniej jeszcze jedna dziewczyna tłumaczyła kawałek z tureckiego, ale to pewnie widziałeś.

jagodajulia

Widziałem ;)

jagodajulia

Nie ma co też dramatyzować po tak krótkiej zapowiedzi nie oddającej w pełni całego odcinka, po za tym liczą się wszystkie odcinki II sezonu a nie tylko pierwszy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones