PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Ayazoholizm się rozprzestrzenia - są już 4 avatary z Ayazem ;)

Margoargo

No proszę nie wiedziałem że tatuaże w Turcji są takie popularne dobrze wiedzieć :)

buterfly

Tak większość aktorów tureckich ma tatuaże, w KM miał melepeta, Emre, nie wiem czy Seyma też przypadkiem tez nie....

Teraz oglądamy z Siostrami Kiralik Ask i tam też aktorzy mają tatuaże .....

Margoargo

Dokładnie w Turcji to chyba każdy ma tatuaż. W Kontrakcie na miłość też mieli tatuaże, ta dziewczyna Fatiha ma taki duży na prawym ramieniu (?) (taki trochę jak Omer, tylko na innym ramieniu)

jagodajulia

Ona to była szczególnie zdziarana ;)) jeszcze na plecach też chyba miała

Margoargo

Za pierwszym razem jak ją zobaczyłam myślałam, że to element stroju :P NA plechach nie widziałam.

jagodajulia

Teraz już nie pamiętam czy miała na plecach ale tak mi się wydawało....
Ok niezbyt duży tatuaż u kobiety jeszcze mi się podoba, ale np. cała ręka to już nie .....

Margoargo

Chyba, że ten tatuaż z ramienia przechodził na plecy...?

Mi się ogólnie tatuaże nie podobają (wyjątek Omer i jego tatuaż :)). Jak już coś to takie małe, delikatne, nierzucające się za bardzo w oczy.

jagodajulia

No proszę czego można się dowiedzieć, jestem ciekaw jak ja oglądałem KM że u Melepety go nie zauważyłem ;)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

No ciekawe,bo trudno go było nie zauwazyć ha ha

buterfly

Wydaje mi się,że miał na nodze i na pewno na ramionach.

jagodajulia

No ramionach to zauważyłem dopiero po jego zdjęciach w necie, ale w serialu nie zwróciłem na to uwagi- dziwne ;)

buterfly

Trochę tak ;), bo ja od raz zwróciłam uwagę na tatuaże. Może nie skupiałaś na nim uwagi i to dlatego ;)

buterfly

Tatuaż Melepety na nodze najbardziej był widoczny w odcinku jak grali w piłkę w biurze.....

Vanessa100

Hello Siostra ;))) Z okazji urodzin jeszcze raz szczęścia ;))) Sto Lat;)))
I oczywiście samych Serkanów w snach i na jawie też ;)))

Vanessa100

a z dyskusją o sezonie przeniosłyśmy się do wątku poniżej
http://www.filmweb.pl/serial/Sezon+na+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2014-724152/discussi on/Sezon+na+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+2+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+2,2718149

bo oczywiście tamten zajechałyśmy ;)))

Vanessa100

The 100 Most Handsome Faces of 2015 wg The Independent Critics
https://www.youtube.com/watch?v=rB8ZBYhP-oQ

Serkan pozycja 87 :)
Oczywiście, że Serkan powinien być dużo wyżej, ale dobrze, że w ogóle pojawił się w takim światowym rankingu.
Już od dawna miałam nadzieję i czekałam, aż ujrzę Serkana w rankingu przystojniaków i się doczekałam :D

Vanessa100

Dzięki za linka,było na co popatrzeć :)))

Jak dla mnie najlepsze :
nr 96
nr 82
nr 36 - uwielbiam go :) jest naprawdę piękny :D Oczywiście wcześniej wyglądał lepiej,obecnie nie lubię jego blond włosów :)))
nr 14- nie jest taki przystojny,ale lubię go :)

A nr 1??? Poważnie??? Absolutnie nie!

madzik_867

92 Nikolaj Coster-Waldau - spodobał mi się, choć go w ogóle nie znam ;)

Vanessa100

100 facetów i żadnego Polaka haha,ale w sumie nie oczekiwałam,że jakiś będzie :)))

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

On gra w serialu " Gra o Tron "

Za niezbyt fajna postac.
Kocha i sypia z własna siostrą i ma z nia 4 dzieci :D

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Ależ ja za nimi tęsknię :D

https://youtu.be/vwkxE0Z5J5Q

sloneczkO_1

Fajny filmik ;))) Słoneczko przecież od nowego roku masz oglądać od nowa I serię to sobie powspominasz ;))) może i ja dołączę do Ciebie, bo akurat I seria KM a zwłaszcza początkowe odcinki to była poezja ;))) Siostra nie zostawimy Cię samej w tęsknocie ;)))

ocenił(a) serial na 9
Margoargo

Bardzo się cieszę ,że mnie nie zostawicie :D

Na Was zawsze mozna liczyc :D

sloneczkO_1

BO MY oprócz tego, że jesteśmy Siostry co się zowie ;)))) to jeszcze Muszkieterki Filmwebowe ;)))) jedna za wszystkie , wszystkie za jedną ;)))))

sloneczkO_1

Filmik super ;)
mmm, same czułości ;)
Miło popatrzeć, aż się rozpłynęłam ;)
Gorąca końcówka :

Margoargo

Zgadzam się. Początkowe odcinki to ja już chyba widziałam z 10 razy, a wybrane scenki to jeszcze więcej. Jak dla mnie KM do tego nieszczęsnego ślubu z Oyku z Mete był świetny.

jagodajulia

Początkowe odcinki KM były takie fajne, że gęba sama się śmiała do tv lub kompa :D
takie super teksty mieli i urocze sytuacje, ech :D
I Ayaz był męski.

Vanessa100

Dokładnie. Do dzisiaj pamiętam jak puścili 3 odcinki i było Boże Ciało i przez te cztery dni w kółko oglądałam te 3 odcinki :D Na każdy kolejny odcinek z takim utęsknieniem wyczekiwałam :D Dialogi i sytuacje były genialne :D ahhh to były piękne czasy

jagodajulia

Ja regularnie zaczęłam oglądać dopiero od 13 odcinka (randka na kocyku, oboje onieśmieleni, Ayaz chcący odprowadzać Oyku do toalety buhahahhahaha, i opieka nad dzieckiem. Wtedy wspominali o własnych dzieciach, no i spełniło im się :D)
Wcześniej włączałam sporadycznie, widziałam fragmenty.
Te 12 odcinków nadrobiłam potem w necie.

Vanessa100

Ja od drugiego odcinka :D Pamiętam tę scenkę haha Ja włączyłam pierwszy i aż tak bardzo mnie nie zaciekawił, ale potem to się zmieniło.

jagodajulia

Zgadzam się w Wami Siostry początkowe odcinki KM to była poezja , a potem.... równia pochyła, a od 40 odcinka to już momentami nóż mi się w kieszeni otwierał.....

Pamiętam jak narzekałam na końcowych odcinkach ledwo odcinki od 46 do 50 zdzierżyłam.....

Ja też przeglądam początkowe odcinki i scenki.... mam całą I serię na dysku, więc od czasu do czasu robię sobie szybki skok w czereśnie ;))))

Margoargo

Dla mnie równia pochyła od ślubu z Mete :P Były fajne scenki, ale dla mnie to już ne było to samo. I ja też od czasu do czasu wracam sb do tych odcinków, ale ostatnio nie za często, od kiedy zaczęłam oglądać inne tureckie seriale. Brak czasu.

jagodajulia

tak naprawdę od ślubu z Mete to tego serialu powinno być tylko z 15 odcinków i wszystkie dobre sceny by się w tym zawarły..... a rozciągnęli idiotycznymi wątkami to potem płakali w II serii ......

Ja też teraz nie za często wracam to KM , bo Kiralik mnie wciąga niesamowicie, poza kiralikiem nie oglądam innych seriali tureckich..... nic mnie nie interesuje, oglądałam Tysiąc i jedną noc do 30 odcinka i tyle....

Margoargo

Tak, druga sprawa to też, że przeciągali strasznie ten serial.

Ja też oglądam KA, ale Defo zaczyna działać mi na nerwy :P Biedny Omer nie wie o co chodzi... Ja oglądam jeszcze To moje życie i od niedawna Cilek Kokusu i jak na razie wszystko mi się podoba ;)

jagodajulia

KA oglądasz tylko po polsku ? czy po rosyjsku też ?

Cilek Kokusu widziałam po turecku do 9 odcinka ( chociaż niewiele wiedziałam ) a potem mi fascynacja przeszła .....
Zresztą Cilek oglądałam zanim odkryłam kiralik.....

To moje życie nie przypadło mi do gustu, więc nie oglądam....

A co do Defne...... hmmmm od kiedy Ci działa na nerwy, bo nie chcę Ci spoilerować, a coś bym napisała .......

Margoargo

KA po pl, ale może kiedyś zerknę też w oryginale, albo lektorem rosyjskim, bo jakbym miała czytać literki to chyba bym cztery dni oglądała.

Ja CK oglądam z lektorem rosyjskim i u mnie jakoś tak od 8-9 odcinka serial się spodobał :D Na początku to miałam oglądnąć tylko te co są o pl, ale potem stwierdziłam, że sb zerknę dalej. Potem jak Burak zaczął być zazdrosny o Asli to mi się zaczęło podobać ;)

To moje życie jak dla mnie z tych wszystkich tureckich seriali jest "najcięższe" i wątek miłosny nie jest na pierwszym planie, ale to oczywiste ;)

Od wtedy kiedy uciekła z domku i złamała serce Omerowi i potem chciała z nim pogadać, a potem zrezygnowała po słowach Sinana... Potem była taka huśtawka nastrojów, raz zazdrosna, a potem z nim zrywa i znowu zazdrosna ehhh ja mam dość, więc nie dziwię się Omerowi :P

jagodajulia

Witaj w klubie..... wkurzonych na scenarzystów KA - huśtawka nastrojów zaczyna wkurzać i mnie i Madzik...... odcinki KIralika są przetłumaczone do 21 , 22 się tłumaczy więc niedługo będziemy na bieżąco.....

Dziewczyny na razie dawkują odcinki po polsku, żeby nie trzeba było długo czekać na kolejny.....
A Defne hmmmm uważam, że powinna powiedzieć Omerowi prawdę już wtedy jak jej Sinan przerwał .... znalazła by sposób..... czasem trzeba być egoistą ...... i nie patrzeć na innych.... ale to serial turecki oni uwielbiają huśtawki nastrojów.... a nas to nuży....

Margoargo

Z jednej strony rozumiem Defne, ale chyba sama rozumie, że nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji... Tak, czy tak Omer się na nią wkurzy, więc wg mnie też powinna wyznać prawdę...Poza tym wcześniej, czy później prawda i tak wyjdzie na jaw, więc wg mnie lepiej jakby to było wcześniej niż później, bo takie czekanie może zabrać to całe "boom", gdy nadejdzie ta scena. To super :) Jak będzie na bieżąco to będzie genialnie ;) A w ten piątek nie ma odcinka w oryginale, prawda?

jagodajulia

Tak nie ma odcinka nowy dopiero 8 stycznia bo Turcy też świętują nowy rok ;)

ja mam złe przeczucia, że cała prawda wyjdzie na jaw w ostatnim odcinku I serii, bo pogadują, że ma być II seria.... a ja chciałabym, żeby dobili do 40 odcinka pokończyli fajnie wątki i niech zrobią inny serial.... w którym Baris gra czarny charakter a Elcin wredną kobitkę jak np. Yasemin z początkowych odcinków.... hahaha chyba musze sobie sama taki scenariusz napisać ;)))

Margoargo

O niee, oby tylko nie przeciągali i aby KA nie skończyło z drugą serią jak KM... Ja też jestem za tym, aby skończyć w dobrym momencie niż przeciągać i zostawić nie do końca satysfakcjonujące odcinki. Napisz i im wyślij :D

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Ja jeszcze nie doszłam do odcinków po turecku.
Narazie oglądam po polsku.
Jednak za dziewczynami idę jak w dym i skoro mówią , że zaczynają niszczyć to Ja się zgadzam z Nimi :-D

sloneczkO_1

Aaa mi się nie podoba Defne jako projektantka, czy kim ona tam została (ten kurs co ją Omer uczy rysunku). Dla mnie za bardzo naciągany wątek.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

No tak trochę z tym przesadzają.
Tez bym tak chciała szybko się nauczyć rysować.

Kochane wykanczamy Ayaza ha ha

sloneczkO_1

Ja tak samo i jeszcze od razu buty projektować :P

jagodajulia

Bo Defne była na tajemnym kursie rysowania u Oyku i dlatego udzieliła jej się głupocizna, jeśli chodzi o charakter ;))

Vanessa100

hahaha:D

jagodajulia

Cała czwórka (Omer, Defne, Ayaz, Oyku) mogliby się spotkać we czwórkę i razem porysować :D:D

Vanessa100

Masz rację :D haha

jagodajulia

jagodajulia, mam pytanie, często w KM słyszałam takie słowo brzmiące mniej więcej "brak".
I wtedy lektor tłumaczy "zostań, nie uciekaj, nie odchodź"
Np. Oyku jak wieźli na łóżku na porodówkę i krzyczała "brakmayaz" - piszę jak słyszałam :D
czyli Ayaz nie zostaiwaj mnie.
tylko jakoś nie mogę tego słowa znaleźć w google translate ;)

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Birak - zostaw

Polecam ten wątek :D

http://www.filmweb.pl/serial/Kiralık+Aşk-2015-751462/discussion/Filmwebowy+słown ik,2717164

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones