PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Ayazoholizm się rozprzestrzenia - są już 4 avatary z Ayazem ;)

ocenił(a) serial na 9

Uwielbiam Was czytać.Codziennie zagladam i nadrabiam posty.Specjalnie się zapisałam,zeby z wami podyskutować a tu limit i d....
Jak będę miała więcej postów to się serial skończy ha ha.
Fajnie,ze jesteście :D
Dzięki :D

sloneczkO_1

Nie boj nic. My tu bedziemy jeszcze o Ayazie gadac i gadac. Po zakonczeniu serialu takze. Już niedlugo nie bedziesz miala limitu :))

Haha żartów nigdy dość :)))

Vanessa100

Ayaz to po turecku mróz - przynajmniej tak translator mi przetłumaczył ;) Normalnie jak kulą o płot z tym imieniem, bo jest wprost przeciwnie, Ayaz nie mrozi, ale rozgrzewa ;p

Vanilla2121

Całkowita racja ;)

Jeśli ktoś mrozi, to chłodna, stroniąca od czułości Oyku

Vanessa100

Ale z drugiej strony to imię tak fajnie fonetycznie brzmi, w razie potrzeby można je różnie wymawiać i np. przeciągać Aaaaaayyaz hehe ;) Tak, dzięki, o limicie wiem - chyba 5 czy 6 komentarzy na dobę.

Vanilla2121

Pamietam jak ja mialam limit. Uff dobrze ze to bylo przed Ayazem :))) Teraz to my z Vanessa potrafimy wystukac po 50 dziennie :))) Ayaaazz nas tak nakręca i inspiruje haha :)

Vanessa100

Prawda nie??? My jak sie rozkręcimy to zaden limit nas nie powstrzyma. 50-100 postów jak nic :)))

ocenił(a) serial na 8
monia198923

prawda :D

mistrzyniF1

Achh jak ten Ayaz na nas wpływa :))))

ocenił(a) serial na 8
monia198923

definitywnie pobudza ;p

mistrzyniF1

Co porabiacie w weekendy jak nie ma nowych odcinków sezonu?
Bo ja sobie czasem nie mogę miejsca znaleść i czegoś mi brakuje :(

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

ja się miotam po domu jak szatan i próbuje coś robić ale mi nie idzie :D
teraz powinien być czas na coś innego ;p

mistrzyniF1

Racja :D
Nie mogę uwierzyć,że już tyle odcinków za nami. Dopiero co zaczęłam oglądać,a tu 28 odcinków minęło nie wiadomo kiedy

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

ahhh, co to były za czasy... jak zaczynałam oglądać to przez weekend 8 odcinków obejrzałam, a teraz jeszcze trochę i się sezon skończy :D
ale miło się to ogląda więc nie żałuję zużytego czasu :P

mistrzyniF1

Ja też nie żałuję. To jeden z najlepszych seriali jakie oglądałam i kiedyś na pewno jeszcze do niego wrócę.
Przy nim albo śmiałam się jak głupia albo złościłam,ale i tak zawsze było super :)

madzik_867

U mnie jest takie powiedzenie :sobota przy doopie robota (nie ze dosłownie haha). A to sprzątanie, a to siostra ma wpasc. Ja to sie ciesze ze w weekendy nie ma odcinka bo w tygodniu jestem niedostepna bo patrze na serial haha to dobrze ze chociaz weekend mam wolny :)

PS: Ale mamy avatarki. Az nie wiem na ktory patrzec :)))

monia198923

Hahaha
Tyle ich jest,że nie wiadomo który najładniejszy :)
Co jeden to lepszy.

użytkownik usunięty
madzik_867

ja mam tak samo ;) jakoś mi tak dziwnie jak nie ma serialu, strasznie się do niego przyzwyczaiłam :P
eh a co to będzie jak się skończy wgl ten serial w sierpniu.
wtedy to dopiero będzie pustka :o aż boję się o tym myśleć :P

Wtedy bd odliczać dni do następnego sezonu albo zerkać na odcinki po turecku. Nic nie zrozumiemy,ale przynajmniej sobie popatrzymy XD

użytkownik usunięty
madzik_867

jeśli tv wykupi wgl kolejny sezon, bo nie wiemy jak z oglądalnością. A jak kupią to pewnie w przyszłym roku puszczą, tyyyyyle czekania :D chyba faktycznie zostaje oglądanie po turecku bez zrozumienia :p

Ciekawa jestem jak wygląda oglądalność sezonu i dziwię się,że nic nie podają.Przy innych telkach jakoś zawsze było wiadomo,a tu robią wielką tajemnicę.
Myślę jednak,że serial radzi sobie całkiem nieźle.Głównie dzięki nam wszystkim na forum :)))))

użytkownik usunięty
madzik_867

no też się dziwie :p trzeba byłoby spytać się tv puls. Ja kiedyś do nim pisałam ale nie raczyli nawet odpisać wiec raczej wyników oglądalności nie podadzą :p

No właśnie, dzięki nam wszystkich ten serial robi się taki popularny. Mamy moc :))

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

a może jakaś dobra dusza będzie tłumaczyć i wrzucać na youtube z polskimi napisami? Dzieje się tak z innymi serialami, więc kto wie ^^

krokodylica89

Może ktoś taki się znajdzie. Niestety ja po turecku znam tylko słowo EVET i TAKSI :D
No,kilka innych też,ale nie mam pojęcia jak się je pisze :DDD

madzik_867

Ja też po turecku znam tylko evet ;)

użytkownik usunięty
krokodylica89

no właśnie, to by było fajne :D byłybyśmy na bieżąco z odcinkami tak jak w turcji. Tam puszczali 1 odc tygodniowy chyba?
Ale czy ktoś taki się znajdzie ? większość seriali które są tłumaczone to te z angielskiego.... no ale może ;))

ocenił(a) serial na 8

dziwi mnie że na angielski nikt tego nie tłumaczy, tyle krajów, jeden język i nikt nie zna od nich tureckiego ;ppp

ocenił(a) serial na 9
monia198923

Cudowny awatar!!! jeden z moich ulubionych ^^

krokodylica89

Dzięki :) Wygooglowałam go i stwierdziłam ze musze go miec :))) To spojrzenie ta twarz i ta elegancja achhh ciasteczko :)

monia198923

o, monia, zmieniłaś Aayza na innego Ayaza ;)
Super to zdjęcie.
Taki piękny i elegancki.

krokodylica89

Widzę ,że my kobietki kochamy Ayaza :) tekst mojego męża : ,, naoglądasz sie takich Ayazów ,a potem myślisz ,że takiego będziesz mieć '' :D:D nio myślę że jakbyś był trochę romantyczny ... następny tekst po wczorajszym odcinku ,, ta cała Ojku powinna mieć imię OJejku '' :D

ocenił(a) serial na 9
nadia_21

"Ojejku" genialnie pasuje do naszej bohaterki :D

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

geniusz :D

nadia_21

HAHA "Ojejku" genialne :))) Od tej pory bede uzywac tej nazwy na nasza bohaterke :-)))

Heh to ci mąż pojechał tekstem:-)))

ocenił(a) serial na 8
monia198923

Monia - boski Ayaz ;)

mistrzyniF1

Boski i twoj z tym słodkim piesiem też :-)))

ocenił(a) serial na 8
monia198923

dzięki ;)

ale tak w sumie, który Ayaz nie jest boski?

mistrzyniF1

Otóż to :-)) Nie ma takiego :) On w kazdym wydaniu jest piękny :-))) Nawet na kiblu byłby piekny i z samego rana też i to bez make-upu:)

ocenił(a) serial na 8
monia198923

tak :D

upocony po katorżniczym treningu
zmęczony po pracy
zniecierpliwiony
znudzony gadaniem Oyku
mokry Ayaz
poczochrany
brudny
błotem umazany
z napisem na czole

Ayaz w każdym wydaniu wygrywa w przedbiegach :p

mistrzyniF1

zaspany
chory
zły
tańczący
płaczący
smutny
załamany

zawsze jest sexi :D

Można by tu stworzyć całą listę albo napisać o nim książkę ;)
Ale to też byłoby mało

nadia_21

"Ojejku" zamiast "Oyku" - haha zgadzam się.

Mąż zazdrosny chyba trochę :D

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Mój narzeczony tylko popatrzył na mnie z dezaprobatą jak dzisiaj zaczęłam chichotać kiedy była scena z Ayazem pod prysznicem ^^

krokodylica89

O fujjjjjjjjjjjj co ty wstawiłas w avatar??? TFu Tfu MAPET :)))) Chociaz mina smieszna ale on caly jest smieszny.

monia198923

"My jak sie rozkręcimy to zaden limit nas nie powstrzyma. 50-100 postów jak nic :)))"
To prawda ;)

Vanessa100

Kurde nie ogladalam dzisiaj poczatku i wczoraj tez tak piate przez dziesiate. Wczoraj sie skonczylo jak byli w sądzie. CO POWIEDZIAL METE?? Bo sie tak dluuugo zastanawial ze az sie odcinek skonczyl.

A dzisiaj wypadek :((((( Biedny ...Ayaz oczywiscie :))
I oni zamieszkali razem bo widzialam dzisiaj zareczyny. A i widzialam ze Onem przyszla na zareczyny, poszlam do lazienki i jak wrocilam to juz jej nie bylo-czemu???
Ojejku w pizamie na zareczynach eh :(((((

monia198923

Mete powiedział, że nie chce się rozwodzić.
Potem Ayaz się wkurzył i go uderzył.
Potem okazało się, że to tylko SEN Oyku.
I że już po rozwodzie.

Onem zaproponowała Oyku pracę u siebie.
Oyku się kapnęła, ze Onem zgodziła się na jej ślub z Ayazem, wyłącznie po to, żeby utalentowana Oyku była w jej rodzinie i by u niej pracowała.
Oyku więc odmówiła, powiedziała, że nie wróci do firmy Onem.
Onem więc wstałą i wyszła ;)

monia198923

Szkoda, że to nie Ayaz stracił pamięć.
Wmówiłybyśmy mu, że jesteśmy jego żonami xDD

Vanessa100

Oooo dobre :-))))

Vanessa100

troche mnie tu nie bylo a ile sie nowych Ayazow porobilo!:) jak tam? trzyma Was dalej Ayazoholizm? bo mnie tak, nadal wzdycham jak go widze na ekranie :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones