PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

oyku ve ayaz

ocenił(a) serial na 10

Zajebiaszczy serial kocham kocham i jeszcze raz kocham go. Myślę o nim non stop rano , wieczór, obojętnie czy w domu czy na dworze zawsze!!!

Zuzanna_Zych

Zgadzam się, świetny serial ;) Ja jak przedwczoraj oglądałam spadające gwiazdy to myślałam o Ayazie/Serkanie :D

jagodajulia

Jaki romantyzm Cię naszedł ;))

Ja w poniedziałek słuchałam w radio piosenkę Seal - Kiss from a rose, z filmu Batman forever, to myślałam o Ayazie/Serkanie. :D
Serkan jako Batman (w jednym odcinku sezonu na tym balu maskowym był przebrany jak jakiś superbohater :D:D)

A po tej piosence leciał Rafał Brzozowski "Tak blisko" i oczywiście też pomyślałam o Ayazie ;)))

To było lato pod znakiem Ayaza :D

Vanessa100

Przypomniała mi się ta scenka jak z Oyku leżeli nad morzem?oceanem? i patrzyli w gwiazdy i jedna spadła :D

Wszystko się nam z nim kojarzy :D Tak, to było piękne lato.

jagodajulia

Ja przez te tygodnie myślałam o Ayazie o różnych porach dnia. I nocy ;)
Nawet, jak w sklepach byłam, to i tak o nim myślałam ;)

Vanessa100

Ja też cały czas o nim myślałam :D A jak SNM zbliżał się ku końcowi to miałam jakieś koszmary... Jeszcze się nie przyzwyczaiłam do dnia bez Ayaza...

jagodajulia

Ja się próbuję przyzwyczaić do dni bez Ayaza, ale to jest trudne ;)

Vanessa100

Bardzo trudne. Jedyne, co jest pocieszające to jakieś fotki, które Serkan dodaje na tt, czy gi.

jagodajulia

Właśnie.
Też te fotki oglądam ;)
Zawsze też można włączyć sobie Ayaza na youtubie ;)
Np. to https://www.youtube.com/watch?v=DfTdd7VSukg
Możliwe, że widziałaś. Tu ta fajna piosenka, która leciała w finałowym odcinku, gdy Ayaz w dzień przyszedł z grajkami pod dom Oyku.
1:31 do 1:36 - Oyku pod ścianą i Ayaz. Spojrzenie i mina Ayaza mnie powaliły na kolana ;)))
Co za uwodziciel ;)

Znalazłam dwa zdjęcia, na których małe dziewczynki fotografują się z Serkanem ;)

Vanessa100

Nie, tego akurat nie widziałam. Fajny ;)

Zuzanna_Zych

Zanim zaczęli emitować serial, widziałam kiedyś na pulsie krótką reklamą Sezonu na miłość, ale jakoś mnie nie zachwyciła ;)
A Ayaza w ogóle tam nie zauważyłam ;)

Ja na początku wcale nie zamierzałam oglądać Kiraz mevsimi.
Bo beznadziejna pora emisji, na dodatek długie odcinki - 2 godziny.
Przeraziłam się, że aż takie długie te odcinki ;)))
Na dodatek nigdy nie oglądałam tureckich telenoweli, więc jakoś nie miałam przekonania.
Ale 2 czerwca (czyli po drugim odcinku) weszłam na forum SNM, do tematu
"Oglądacie? :D"
ksenia_xxx napisała, że "aktor grający Ayaza bardzo przystojny! :)"
Zachęcona tym komentarzem zerknęłam na fragment trzeciego odcinka (chciałam tylko zobaczyć tego Ayaza :D:D).
Okazało się, że rzeczywiście Ayaz niezły ;)))

Potem zerkałam czasem na fragmenty odcinków, ale nadal nie zamierzałam oglądać regularnie.
Aż w końcu dla Ayaza postanowiłam oglądać to na bieżąco :D:D
I na bieżąco oglądałam od 13 odcinka (wtedy, co się oboje opiekowali tym nieznośnym chłopcem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones