serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Shadowhunters

2016 - 2019
42m
6,5 24 906
ocen
6,5 10 1 24906
Nastoletnia dziewczyna odkrywa, że pochodzi z rodu Nocnych Łowców. Jej przeznaczeniem jest chronić świat przed atakami demonów. więcej mniej
Shadowhunters zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Kryształowa Statuetka
Serial zdobył 5 nagród Kryształowa Statuetka, 7 innych nagród oraz 21 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Shadowhunters
Teaser nr 1
nr 1 2015-10-09T10:55:47 https://fwcdn.pl/webv/74/20/37420/a2.37420.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/209/746309/shadowhunters_teaser_1___coming_2016_to_abc_family.vp9.720p.webm

Clary Fray (Katherine McNamara) jest zwykłą nastolatką mieszkającą na Brooklynie. Pewnego dnia odkrywa, że pochodzi z rodu Nocnych Łowców, których przeznaczeniem jest walka z demonami. Kiedy jej matka zostaje uprowadzona, Clary wraz z Jace'em (Dominic Sherwood), Alekiem (Matthew Daddario), Isabelle (Emeraude Toubia) i Simonem (AlbertoClary Fray (Katherine McNamara) jest zwykłą nastolatką mieszkającą na Brooklynie. Pewnego dnia odkrywa, że pochodzi z rodu Nocnych Łowców, których przeznaczeniem jest walka z demonami. Kiedy jej matka zostaje uprowadzona, Clary wraz z Jace'em (Dominic Sherwood), Alekiem (Matthew Daddario), Isabelle (Emeraude Toubia) i Simonem (Alberto Rosende) wyrusza w niebezpieczną podróż, aby ją odnaleźć.

na podstawie
Cassandra Clare (powieść)
studio
Constantin Film / Unique Features
tytuł oryg.
Shadowhunters
inne tytuły
Shadowhunters: The Mortal Instruments (pełny tytuł) USA
Mortal Instruments (tytuł roboczy) USA
więcej
Matthew Daddario pierwotnie brał udział w przesłuchaniach do roli Jace'a. Jednak autorka Cassandra Clare stwierdziła, że będzie lepszy grając Aleca.
Zdjęcia do serialu kręcono w Toronto i Mississauga (Kanada).
Serial realizowano w następujących terminach: od 25.05 do 10.2015 r.; od 08.08.2015 r. do 05.2017 r.; od 21.08.2017 r do 02.05.2018 r.
"Shadowhunters" jest gorszą produkcją od "Darów Anioła", posiada wiele niedociągnięć i absurdów, jednak ogląda się go całkiem nieźle. Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach twórcy zaczną uczyć się na błędach i postawią większy nacisk na dbałości na detale i nie będą szczędzić na efekty specjalne, bo serial ma potencjał i szkoda byłoby, gdyby nie został wykorzystany. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy tylko dla mnie w serialu dobrali aktora idealnie?

Poruszam ten temat, aby się upewnić
Czy to ja jestem zbyt wymagająca, czy też nasz serialowa Clary Fray jest uosobieniem ameby o przeciętnym stopniu rozwoju umysłowego...
Na prawde się niepokoje

Malec

ocenił(a) serial na 4

Czy tylko ja uważam że Alec i Magnus razem są uroczy ? :D

zawiodłam się niesamowicie, stworzyli bajkę, a gra aktorska kat to jakiś żart. mimo,że film nie był najlepszy to tysiąc razy bardziej do mnie przemawia, niż to gówno. książki oczywiście mistrzowskie.

beznadziejna gra aktorów, same efekty "specjalne" pozostawiają wiele do życzenia, słabo rozwinięte postaci, o samej fabule nie wspominając. Czy tylko mi się nie podoba?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones