Shameless Niepokorni
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6

ocenił(a) serial na 10

Witajcie forumowicze :) Jak myślicie co wydarzy się w szóstym sezonie i jakie macie wobec niego oczekiwania ? Mi brakowało rodzinnych scen pomiędzy Gallagherami , które mogliśmy zobaczyć w poprzednich sezonach . I mam nadzieję , że w końcu dostaniemy jakieś naprawdę ciekawe i przemyślane wątki . Oczywiście chcę żeby Ian i Mickey się zeszli , choć pewnie będzie się musiało stać coś złego lub nieprzyjemnego , by tak się stało . Wydaje mi się ( i pewnie się mylę ) , że Ian będzie próbował popełnić samobójstwo . Co do innych postaci to nie mam ani pomysłów ani szczególnych oczekiwań .

ocenił(a) serial na 9
was10

a ja bym chcial zeby dalej byl krecony watek steva i fiony bo byl kozacki:) ale pewnie to juz sie skonczylo. napewno frank znow nawywija jakiegos bigosu i ciekawe co z lipem bedzie

was10

To co mi wiadomo z przecieków dwóch pierwszych odcinków to Mickey będzie tylko w pierwszym odcinku i wyląduje więzieniu, podobno wróci pod koniec szóstego sezonu ale nie jest pewne, Piona będzie rządzić w barze młoda będzie w ciąży, Lip - studia kontynuacja . Sheila ma wrócić a co do Iana będzie ciągle świrować i tęsknić za Mickeyem, Frank tradycyjne wytrzymałość swego organizmu i innych/ premiera w styczniu 2016 to się w tedy okaże :)

ocenił(a) serial na 10
EHNATON2

Ooo Sheila :)) nie spodziewałam się , że jeszcze wróci a była to jedna z najlepszych postaci w serialu . Co do Iana to myślałam , że on będzie próbował się jakoś "usamodzielnić " i odciąć od Mickey'a i to raczej ten drugi będzie tęsknił , ale cmu nie ? Ciąża Debbie jakoś specjalnie mi się nie podoba , bo do niej nie pasuje a ta przemiana , którą przeszła w ostatnim sezonie to zdecydowanie zmiana na gorsze. Fiona okej zobaczymy , byleby nie wybierała pomiędzy facetami cąły sezon bo to nudne . A Lip , pewnie będzie kontynuowany wątek z Amandą , choć wydaje mi się że on sobie nie ułoży życia z żadną dziewczyną oprócz Karen . Dzięki za informacje EHNATON2 :)

ocenił(a) serial na 10
was10

Zapomniałam napisać , że ciekawi mnie co ze Svietlaną bo ją lubię i wydaje mi się , że ta postać ma duży potencjał . A teraz nie będzie Mickey'a , więc będzie musiała radzić sobie sama . Shanola Hampton wstawiła na instagrama zdjęcie z Isidorą jak stoją razem w Alibi , zapowiada się naprawdę fajnie :)

was10

Svietlana będzie na pewno (co mnie też cieszy) zajmować się dzieckiem Mickeya i czy pomieszkiwać będzie u Kevina i Veroniki cz w domu Milkovich-ch zobaczymy na pewno będzie miał z nią do czynienia marchewka (Ian):)

ocenił(a) serial na 10
EHNATON2

To fajnie :) Skąd bierzesz te wszystkie informacje?

was10

FB , jestem w kilku grupach więc co jakiś czas coś wycieka ale to tylko nie oficjalne doniesienia, jedyny fakt to Noel (Mickey) .
Tu sporo wiadomości jest,D;
http://shamelesstv.co/

ocenił(a) serial na 10
EHNATON2

Dzięki :)

ocenił(a) serial na 9
was10

Z różnych (niepotwierdzonych ) źródeł wiem, że Ian pozna jakiegoś kolesia i dostanie na jego punkcie hmm .. "obsesji".. [będzie go w pewien sposób stalkerował].

ocenił(a) serial na 10
Maja_Hadwao

To będzie naprawdę dobre :D zwłaszcza , że Cameron świetnie zagrał chorego w poprzednim sezonie . Nie mogę się doczekać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones