PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97596}

Sherlock Holmes i doktor Watson

Sherlock Holmes and Doctor Watson
7,8 651
ocen
7,8 10 1 651
Sherlock Holmes i doktor Watson
powrót do forum serialu Sherlock Holmes i doktor Watson

Dla wszystkich zainteresowanych serialem - mam go CAŁY na trzech kasetach video, nagrany kiedyś z telewizji. Zainteresowanym chetnie go przegram na płyty dvd po "koleżeńskich" (czytaj: niewielkich) kosztach. Czekam na kontakt na rafaldajbor@poczta.onet.pl

rafaldajbor_2

ja bym sie skusil na ta serie, moje gg 581 32 55

mail: thrash1@wp.pl

prosze o kontakt

rafaldajbor_2

Witam...napisalem na @ ale tu tez pisze
szukam i szukam ten serial i nic...ile by kosztowalo to przegranie na plyty?gdzie mieszkasz?...bo ja krakow..rozumie ze jest lektorem?...to nawet super bo pamietam ze tam byl swietny lektor...dodatkowo dodawal takiego dramatyzmu temu serialowi..moje gg 2925592
mail ; sharrn@gmail.com
pozdrawiam i czekam na kontakt
ps...a moze by go gdzies zamiescic do sciagania?

rafaldajbor_2

Od marca serial będzie emitowany na TVP1. Pierwszy odcinek 2 marca o 11.30. Może jakiś fan mógłby to nagrać, wiem że trochę tego dużo, bo aż 24 odcinki, ale może jakiś chętny się znajdzie.

demol

Ja nagrywam,tylko jakoś dziwnie leci w kratkę.Postaram się nagrać wszystko.

Metzger_213

dawno mnie tu nie bylo....czy ktos wkoncu ma ten serial na plytach?..pasuje go dac do sieci moze zeby kazdy mogl sobie sciagnac..

Metzger_213

Czy masz może nagrane odcinki Sherlocka Holmesa ?

filipur

wpiszcie w chomikowane.pl

ocenił(a) serial na 8
lightdivining

na chomiku to bylo ale nie calosc, bylo 13 odcinkow udalo mi sie sciagnac 5, ale juz nie ma, wiec nie ma juz szans by ten serial sobie sciagnac, a naprawde byl genialny

ocenił(a) serial na 8
t2m_filmweb

na moim chomik.pl jest juz ten serial do sciagniecia, jeszcze nie wszystkie odcinki, ale powoli dodaje kolajne, wiec jak ktos chce to moze sciagac. chomik.pl i uzytkownik tmav

ocenił(a) serial na 8
rafaldajbor_2

na peb jest ten serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones