PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97596}

Sherlock Holmes i doktor Watson

Sherlock Holmes and Doctor Watson
7,8 651
ocen
7,8 10 1 651
Sherlock Holmes i doktor Watson
powrót do forum serialu Sherlock Holmes i doktor Watson

To produkcja polsko-angielska, że tyle polskich aktorów?

lachus77

Tak.

damzian

czy to ten sam serial- opisywany w tym linku jako słaby i kosztowny niewypał- zachcinanka ówczesnych władz?
http://www.swiatseriali.pl/news/news-7-serialowych-grzechow-glownych-pycha-czyli -afera-sherlocka-,nId,996915

ciekawostka z tego linku:
Miłośnicy serialu "Alternatywy 4" pamiętają zapewne odcinek, w którym pojawia się Sherlock Holmes i dekoracje imitujące londyńską Baker Street. Nie wszyscy widzowie potrafią dziś jednak rozszyfrować, do czego reżyser Stanisław Bareja robił aluzję, i gdzie tu jest dowcip... A nawiązywał on do głośnej w swoim czasie afery, w którą zamieszany był prezes Radiokomitetu.

ocenił(a) serial na 8
cuma67

czytałam ten artykuł, po czym obejrzałam wszystkie odcinki z resztą po raz kolejny i uważam, że ten serial ma swój klimat...

ocenił(a) serial na 7
justa_pol

Znalazlem film na youtube. Po paru odcinkach doszedlem do wniosku ze cos jest nie tak i zaczalem szukac informacji. Serial ma dobry klimat ale jest jedna rzecz ktora rozczarowuje. Odcinki sa poprostu za krotkie. W 24 minuty rezyserowi nie udalo sie opowiedziec historii ktora by mnie szczerze zaintrygowala i wciagnela. Fabula jest prosta i plytka.. To jest dla mnie najwiekszy mankament serialu.

cuma67

W którym odcinku Alternatyw 4 jest ten epizod wiesz może?

ocenił(a) serial na 7
lachus77

nasi byli tani :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones