PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 997
ocen
8,6 10 1 222997
8,0 21
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Mary to w rzeczywistości żona Martina, a rodzice Sherlocka to prawdziwi rodzice Benedicta ;)

Elinor

Mnie się to bardzo podoba..
Zawsze myślałam że rodzice Sherlocka byli inni.
Ojciej był bardzo surowy i zmarł wcześnie, a matka rozpieszczała Sherlocka..
Miło zobaczyć że Gatiss postanowił pokazać ich jako narmalnych rodziców.. Bez ekscentrycznych problemów jak często pokazują w serialach żeby były bardziej atrakcyjnye..

ja1992

A dodatkowo Amanda w roli Mary jest świetna. Naprawdę widać między nimi chemię, jak w życiu:D

ocenił(a) serial na 10
Elinor

No i super ;) Nie mam nic przeciwko , jeśli ci ludzie dobrze grają. Epizodzik ''rodziców Holmesa'' jest malutki , więc to w sumie nie istotne , że zagrali to prawdziwi rodzice Benedicta... Co do Mary , ona jest cudowna i nie da się jej nie lubić. Tak jak pisze ja1992 , widać chemię pomiędzy Amandą a Martinem tak więc wszystko się zgadza ;)

Elinor

"Sherlock" już od początku był rodzinnym biznesem, biorąc pod uwagę, że producentka serialu Sue Vertue to żona Moffata, a producentka nadzorcza Beryl to matka Sue.
Nb. w serialu "Couples", w którym Moffat jako scenarzysta opowiadał o związku swoim i Sue (oczywiście producentką serialu), jej matkę grała Wanda Ventham, czyli mama Benedicta :-)

ocenił(a) serial na 10
Elinor

Tego jest więcej - Una Stubbs przyjaźniła się z matką Benedicta, więc jego samego zna od małego (generalnie ciepło, jakie okazuje Sherlock pani Hudson jest autentyczne - w jednej ze scen Ben ściska i całuje ją w policzek, czego nie było w scenariuszu ;))

Olivia Poulet, która wystąpiła gościnnie w "Niewidomym Bankierze"była ówczesną dziewczyną Benedicta (ten uśmiech, jaki Sherlock posyła jej w jednej z ostatnich scen odcinka)

Ian Hallard gościnnie pojawia się w "Wielkiej Grze" jako obrońca Moriarty'ego w sądzie ;)

ocenił(a) serial na 1
Sirillable

To wszystko jest takie piękne i ciepłe, że ARGH.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones