PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 895
ocen
8,6 10 1 222895
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock
ocenił(a) serial na 9
justrightnow

Świetny,usmiałam się bardzo.
Nie wszystko zrozumiałam ale i tak było fajnie.

ocenił(a) serial na 10
justrightnow

Sherlock is back!! <3
cudowny, wspaniały, witty&wonderful <3

świetny odcinek, dorównujący poziomem poprzednich, w tym samym klimacie, jestem mega ciekawa jak Sherlock dokonał swojego wyczynu

daddys_girl

Wy też sądzicie, że Sherlock zmyślił rozwiązanie swojego skoku, a twórcy tak naprawde nie mają zamiaru tego wyjaśniać?

ocenił(a) serial na 10
justrightnow

zmyślił na 100% i myślę, że możesz mieć rację - twórcy mogą tego w ogóle nie wyjaśnić tylko podgrzewając atmosferę ;)

daddys_girl

i w ogóle ANDERSON! ;p zaczęłam uwielbiać jego postać

ocenił(a) serial na 9
justrightnow

Mi osobiście nie podobał się pomysł, żeby wprowadzać do serialu imię Andersona. Nie w ten sposób przynajmniej. Co jak co, ale Sherlock to ostatnia osoba, która miałaby go nazywać po imieniu. To jest ANDERSON, a nie żaden Phillip, koniec kropka! No i jeszcze moim zdaniem Anderson w tym odcinku znów zaniżył IQ całej ulicy - Sherlock ninja? Proszę was xD

justrightnow

super! szkoda ze nie wytlumaczyl jak upozorowal ta smierc ....

ocenił(a) serial na 10
justrightnow

Przez cały odcinek przypominałam Andersona zrywającego notatki ze ściany. To było piękne. Od teorii na temat sfałszowanej śmierci Sherlocka aż do sceny w metrze, wszystko było po prostu piękne. Rozbawił mnie ten odcinek, wzruszył, zdenerwował, wszystko po trochu.
Mary okazała się fajną babką i teraz cholerka nie chcę, żeby zniknęła z serialu, a tak się pewnie stanie.
Sherlock i John wyrzucani z trzech knajp, reakcja Johna taka, jakiej się spodziewałam. Ekstra.
Nie wiem co jeszcze mogłabym wykrzesać poza tym, że tumblr eksplodował :D

ocenił(a) serial na 10
justrightnow

Świetny powrót! Widać jak się tym bawią. Na początku szok - pierwsza wizja jak przeżył! drugi szok jeszcze większy jak tam on i Moriarty to ło matko! 3 szok jak już na końcu wszystko opowiedział :D Naprawdę tyyyle się działo, odcinek zdecydowanie na plus! Najlepiej, że na drugi nie trzeba czekać całego tygodnia, bo puszczają już w niedziele <3

ocenił(a) serial na 10
LadyDomi

JAKA SZKODA, ŻE TYLKO 3 ODCINKI :( :( :(
ale racja, następny już w niedzielę <3

ocenił(a) serial na 10
daddys_girl

No niestety do trzech odcinków już trzeba się będzie przyzwyczaić, ale coś czuję, że będę je męczyła cały 2014 :D

ocenił(a) serial na 10
LadyDomi

same here :D
jejuu, jak ja tęskniłam za nim ^^

LadyDomi

Te wizje odzwierciedlały wszystkie pragnienia fanów ;)
Wilk syty i owca cała: pokazali nam oczekiwane przez wszystkich sceny, ale jednocześnie nie zrobili z tego farsy

ocenił(a) serial na 10
justrightnow

ZAMYKAM OCZY I NIE PACZĘ CO PISZECIE!!!! XDD
ALE BŁAGAM POWIEDZCIE-GDZIE TO WIDZIELIŚCIE! Błagam... :)

ocenił(a) serial na 10
Derry_Holmes

na streamach :)

ocenił(a) serial na 10
Derry_Holmes

Był temat na forum tutaj, gdzie podane były linki na live stream'y :)

ocenił(a) serial na 7
justrightnow

Świetny odcinek!! Brawa dla tych panów!!

ocenił(a) serial na 9
Merkura

Dziś była premiera na BBC HD, także pewnie pojawi się odcinek na torrentach jutro. Serial nadal trzyma taki sam wysoki poziom jak w poprzednich sezonach.

ocenił(a) serial na 10
justrightnow

jestem absolutnie zachwycona odcinkiem :D Sherlock jako kelner, reakcje Johna - BEZCENNE, motyw wąsów, no i końcówka i Molly mówiąca "I moved on" i ten jej typ, który wyglądał, no, wyglądał jak wyglądał tak? :D hahaha no i Anderson, omg, ale to co zrobił Sherlock w tym wagonie, to masakra, ZABIŁABYM GOŁYMI RĘKAMI :D
... JA CHCĘ JESZCZE RAZ!!!!

ocenił(a) serial na 10
obscure

Już się nie mogę doczekać kiedy odcinek będzie można gdzieś pobrać i oglądać znowu na "spokojnie" :)

ocenił(a) serial na 9
LadyDomi

na rlsbb już jest

ocenił(a) serial na 10
obscure

UWAGA! podobno JEST TORRENT JUŻ!

ocenił(a) serial na 10
daddys_girl

torrent na pewno już jakiś jest, ale lepiej poczekać jeszcze parę godzin, bo teraz to pełno fałszywych jest i jeszcze sobie jakiś syf na kompa człowiek ściągnie :)

justrightnow

Jak ktoś nie wie, jest nowy wpis na Blogu Johna

ocenił(a) serial na 9
justrightnow

A co SH mówił o tej dziewczynce,która krzyczała na jego widok w komisariacie? Nie zrozumiałam do końca

ocenił(a) serial na 10
as_kontakt

że Moriarty musiał znalezc kogoś pdoobnego do Sherlocka, kto by ją porwał, zeby wywołać potem taką reakcję na jego widok. potem Sherlock wydedukował, ze ten gosc nie żyje, a jeśli nie zyje, to gdzies jest ciało no i kazał Molly je znaleźć, sfałszowac dokumenty i voila

ocenił(a) serial na 10
as_kontakt

chodziło o to, żeby ona myślała, ze Sherlock ją porwał (Moriarty podstawił kogoś b.podobnego) i Sherlock wiedział, że M. będzie musiał się sobowtóra pozbyć stąd ciało w kostnicy

ocenił(a) serial na 7
justrightnow

ja chyba śnie, jest już online http://www.solarmovie.so/link/play/1882213/

ocenił(a) serial na 10
justrightnow

Odcinek bardzo fajny. Z niecierpliwością czekam na napisy żeby wszystko zrozumieć. Bawi mnie to, że ukochana Johna to ukochana Martina, a rodzice Sherlocka to rodzice Bena. :D
A to mnie już zupełnie rozwaliło. http://cumberswag.tumblr.com/post/71892636457/mrs-hudson-ships-johnlock-harder-t han-you

ocenił(a) serial na 10
lkulka

oja, nie wiedziałam o tym, dzięki za info!

ocenił(a) serial na 10
justrightnow

Był po prostu @!?#@!?# :)

ocenił(a) serial na 10
justrightnow

Ta scena gdzie John mówi do mrs. Hudson
-Znalazłem sobie kogoś
-Kim on jest?
-To ONA
-Rzeczywiście zmieniłeś się po śmierci Sherlocka
-Ile razy mam powtarzać, że nie jestem gejem i my nie byliśmy parą!?

I ta scena ze zdzieraniem ze ścian wszystkich teorii na temat jego śmierci. Zastanawiałam się ilu fanów ma tak wyglądające ściany i jest sfrustrowana tym, że nie wiadomo jak udało mu się przeżyć.
(ale podali kolejne bardzo ważne fakty: Microft i Molly wiedzieli o wszystkim. Teraz mamy czas do 5.01 na snucie nowych teorii)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones