PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

57 078
chce zobaczyć
8,0 21
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Mała Prośba

ocenił(a) serial na 10

Z powodu prawie dwutygodniowej różnicy między premierą "The Empty Hearse" w UK i w Polsce, mam prośbę do wszystkich, którzy obejrzą odcinek przed polską premierą.
NIE SPOILERUJCIE NA FILMWEBIE
Uwierzcie, przed spoilerami naprawdę ciężko się bronić, szczególnie jak ktoś jest cholernie ciekawy, co się wydarzyło, ale obiecał sobie, że poczeka na premierę polskiego BBC zamiast oglądać kijową, lagującą się kopię w internecie.
A jeżeli już nie będziecie mogli się powstrzymać przed skomentowaniem sobie odcinka, TO NIE ZAPOMNIJCIE ODZNACZYĆ SPOILERA

dziękuje za uwagę

ocenił(a) serial na 9
seasoloyo

może po prostu nie wchodź na tą stronę, problem zniknie sam.

ocenił(a) serial na 10
DOMINIS

Może być ciężko :D

DOMINIS

To nie jest jakaś wielka prośba skoro można oznaczyć temat jako spoiler.

ocenił(a) serial na 7
seasoloyo

Nie chce Cię martwić, ale nikt Cię nie posłucha. ._. Odłącz sobie internet na te 2 tygodnie.

Merkura

Zgadzam się w 100 %. A ludzie mają taką mentalność, że jak ich o coś poprosisz to zrobią na odwrót :)

ocenił(a) serial na 10
seasoloyo

Można zawsze oznaczyć wątek czymś w stylu : UWAGA SPOILER. ;p

ocenił(a) serial na 10
skima

Zgadzam się z Merkura.
Ludzie będą wredni i będą spamowali. Ja wiem, że dopóki nie znajdę napisów i nie obejrzę to nie mogę wchodzić na Twittera, fejsa BBC, a już w szczególności na Tumbrla. Może nawet na Kwejka nie da się spokojnie wejść.

seasoloyo

Trzeba pamiętać że 15 grudnia w Londynie jest premiera odcinka.... na pewno coś się w sieci pojawi..

ocenił(a) serial na 9
seasoloyo

Nie da rady, spojlery od razu się pojawią i nie ma jak się przed tym bronić jeśli nie zrezygnujesz z przeglądania tej bądź innej strony ;) dlatego ja dla własnego dobra odłączam internet na te dwa tygodnie, żadnego fb,filmwebu ani nic...wiem to będzie katorga ale za to jaka satysfakcja z oglądania premiery! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones