PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 895
ocen
8,6 10 1 222895
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Odcinek będzie się nazywał "Many Happy Returns", a informacja o jego potwierdzeniu pojawiła
się między innymi na Tweeterze BBCOne:

https://twitter.com/BBCOne/status/407932053703757824

Tutaj info od RadioTimes:
http://www.radiotimes.com/news/2013-12-03/sherlock-mini-episode-to-air-on-christ mas-day-via-bbc-red-button

A to wszystko w święta. Co myślicie?

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

aaaaaaa. nie mogę się odczekać. kilkukrotnie już słyszałam, że zmieniali datę premiery, więc mam nadzieję, że to oficjalne. #sherlocklives

ocenił(a) serial na 10
Moude_Bouvier

Oficjanlna premiera The Empty Hearse jest 1 stycz, a to jest specjalny mini odcinek z okazji świąt i z tego, co mi na te chwilę wiadomo, to nieznana jest jeszcze jego obsada.

patrycja2515

Dokładnie, nie wiadomo czy Benedict Cumberbatch i Martin Freeman będą w tym uczestniczyć.

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Gdzieś czytałam, że to ma być takie jakby "wprowadzenie" do 3 sezonu, ale czy to prawda to nie wiem.

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

No ale jak to? Odcinek Sherlocka bez Sherlocka i Watsona to nie odcinek Sherlocka;)

czarna_mamba_9

E, to pewnie trolle urządzają sobie psikusa z tym całym "obsada nie została jeszcze ujawniona". :)
Spójrzcie, fenomen Watsona rośnie: http://31.media.tumblr.com/26760d26727944f387c1c7d260daff13/tumblr_mxbz7fwW2D1qa 5yvio2_500.gif

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Zarówno Ben jak i Martin muszą być i kropka;) Nie wiem czy to żart z tymi wąsami Martina, mam nadzieję;) A co do tej Mary to sama nie wiem co myśleć;)

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Skąd jest to ujęcie? Z jakiegoś klipu świątecznego bbc one? :)

tonypeper1234

Tak, możesz go obejrzeć tutaj :)
www.youtube. com/watch?v=qN3iCFkT8sI

ocenił(a) serial na 10
_Arien_

O! Dziękuję! ;)

czarna_mamba_9

Watson może się na chwilę pojawi, ale na Sherlocka bym raczej nie liczyła. Ewentualnie na jakieś sekundowe ujęcie na tył jego głowy, albo sylwetkę pokazaną z daleka ;)

ocenił(a) serial na 10
_Arien_

A ja myślę że może to będzie jakiś odcinek z przeszłości gdzie Sherlock i Watson w jakieś święta rozszyfrowywali jakąś zagadkę czy coś z tym stylu;)

_Arien_

To bardzo możliwe, ale w końcu odcinek nazywa się "Many Happy Returns" nie bez powodu. :)

ocenił(a) serial na 9
fallandir_2

Mnie do szczescia nie potrzeba takiej przystawki, moj apetyt na Sherlocka i tak nie moze juz byc wiekszy i wole od razu dostac danie glowne:)

pietkiesiaa

Cieszmy się, że dostaniemy coś oprócz dania głównego. Zawsze to więcej Sherlocka ;)

_Arien_

Należy nam się, zważając na to, ja długo czekaliśmy :)
Macie zamiar powtórzyc sobie dwa sezony Sherlocka przed startem kolejnego?

fallandir_2

Oczywiście, nawet dzisiaj o tym myślałam, że przydałoby się przypomnieć sobie poprzednie sezony :) Ale zrobię to najpóźniej jak się da, czyli pewnie tuż przed tym miniodcinkiem świątecznym. Bo jak teraz obejrzę, to znowu się nakręcę i będę umierać z niecierpliwości na ciąg dalszy ;D

_Arien_

Rozumiem doskonale. Aż za. Szczególnie że ostatni odcinek jest miażdżący :)
A później trzeci sezon, trzeci sezon i po sezonie. Kolejne lata oczekiwania. W takim tempie Sherlock wyłysieje i będzie chodził o lasce. ^_^

ocenił(a) serial na 9
fallandir_2

Moj plan zaklada powtorne obejrzenie obu sezonow w swieta, potem zostanie tylko tydzien cierpien oczekiwania:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones