PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 895
ocen
8,6 10 1 222895
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Nowe zdjęcia!!!!

ocenił(a) serial na 10

Nowe zdjęcia z 3 sezonu :) http://www.walesonline.co.uk/whats-on/whats-on-news/sherlock-season-3-10-new-644 3053

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Hahaha:):) Tylko który to który?? :D

czarna_mamba_9

No jak to, nie poznajesz Johna z wąsami? :D;D;D

ocenił(a) serial na 10
ja1992

hahah okej, racja;D Pasi;D

czarna_mamba_9

Coś mi mówi że fani Sherlocka nie są zbytnio normalni..:)

ja1992

Zamiast cieszyć się szczęściem bohaterów to niektórym życzą śmierci albo jeszcze co innego..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

No wiesz :P:P Jak nie być normalnym uczymy się od najlepszych (czytaj od Sherlocka:P) Ja u siebie sama zauważyłam, że po tym serialu jestem trochę bardziej wredna:P

czarna_mamba_9

Hahahaha:D
Zamieniasz się w Sherlocka czy Donovan?:D
Ja staram się być bardziej spostrzegawcza, ale niestety w ogóle mi to nie wychodzi. Jedyna rzecz na którą zwracam uwagę zaraz gdy kogoś poznam to czy jest prawo czy leworęczny..:)
Jestem typowym Watsonem który potrzebuje Sherlocka aby mówić mu oczywiste rzeczy..:)

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Cóż, chciałabym w Sherlocka ale do niego to mi daleko we wszystkim :D O spostrzegawczości nie myślałam, ale muszę zacząć stosować tę jakąś sztukę dedukcji;) Bo na razie nawet nie zwracam jakoś uwagi chociażby na tą prawo/leworęczność. Też raczej jestem takim Watsonem, może tylko właśnie czasami troszkę bardziej wrednym :P

czarna_mamba_9

Dla mnie John i Mary razem wyglądają uroczo :) i mam nic przeciwko rozbiciu Johnlocka :D. W sumie tyle John się wycierpiał. że może przynajmniej teraz będzie szczęśliwy.

ocenił(a) serial na 10
avatar555

W takim razie co z Sherlockiem? Ja się nie zgadzam żeby był sam (tzn bez Johna:P)!

ocenił(a) serial na 9
czarna_mamba_9

To wtedy nie będzie to samo

ocenił(a) serial na 10
kapooha2

Dokładnie!

użytkownik usunięty
czarna_mamba_9

Każdy szanujący się fan tego serialu, doskonale wie, że Sherlock bez Johna to nie Sherlock, a John bez Sherlocka to nie John :D
Mnie się wydaje, że gdy dojdzie do śluby z Mary i Johnem i zamieszkają razem, to Sherlock będzie oczywiście na Baker Street i albo to on będzie odwiedzał Johna, albo to John jego (bardziej prawdopodobne jest to drugie. Sherlockowi się nie będzie chciało :P). A tą niespodzianką na koniec 3 sezonu może być ślub z Mary właśnie (choć zdjęcia wyciekły do internetu). Bo mimo wszystko jeden sezon trwa trzy odcinki. Za krótko występowałaby Mary po prostu, która coś czuję, że odegra w Sherlocku ważniejszą rolę niż nam się wszystkim wydaje.

ocenił(a) serial na 9

Slub Johna i Mary bedzie w drugim odcinku sezonu 3, to juz wiadomo dawno i zadna niespodzianka nie bedzie.
Rownie dobrze mozna pozbyc sie Mary w trzecim odcinku, dla mnie to wcale nie za krotko:)

użytkownik usunięty
pietkiesiaa

A to jestem z wiadomościami do tyłu. Dzięki za informację ;D
Ja też bym się nie obraziła, jednak na jej śmierć czy pozbycie się z serialu w inny sposób, jeszcze poczekamy zapewne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones